Wpis z mikrobloga

@Master_Xabies: kurcze. Ten moment, kiedy jakiś koleś wrzuca to, co masz aktualnie na studiach. Dzień w dzień, zagadnienie za zagadnieniem. Robię właśnie na jutro 60 zadań z filtrów i przebiegów odkszt. Pozdrawiam :)
@Thexil: 60 zadań z filtrów O_O? Chciałbym tyle umieć, my mamy teraz we wtorek kartkówke z modelu małosygnałowego, potem ze wzmacniaczy operacyjnych lece z podręcznikiem "Zbiór zadań z elektroniki" Maria Bojarska
a sprawozdania teraz też we wtorek do obrony z filtrów i powielaczy napięcia + tranzystorów polowych

Łatwo nie ma, z jednej strony to fajne z drugiej przydałaby się większa moc obliczeniowa mózgu i więcej przerobionych przykładów żeby "łapać schematy"
@Master_Xabies: stary, ja umiem pewnie 40% tego co Ty. Mamy w środę kolokwium z TO, z ćwiczeń. Słabo to widzę. Póki co tragedia :P Nie martw się, mam je przepisać tylko, rozwiązane są w książce. Powiedziała, że sami się za to nie weźmiemy, a tak zapamiętamy schematy i wzory :P No może i czegoś się na uczyłem :) Szereg Fouriera :)
@Thexil: na trzecim. jak zawieszasz to wracasz na rok w ktorym zawiesiles. praktycznie patrzy sie ile sem masz zaliczonych. ja jeszcze z poprzedniej sesji chorobowo nie zaliczylam wsiego, ale dziekan mowil ze luz, da sie dogadac. poza tym bede na zaoczne wracac ()