Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, uwaga - #gorzkiezale

z nudów postanowiłem sobie wziąć udział w konkursie #fotografia mojej ukochanej Ustki, wszystko cacy, do finału weszły aż 3 ( na 5 możliwych ).. bez stresu, przy herbatce podziwiam jak moje zdjęcia rosną w siły..wtem ujawnił się mój arcywróg, czarny charakter z przeszłości ze zdjęciem " nr 4 " które zakrzywiło moją czasoprzestrzeń swoją nienaganną , staranną kompozycją i jakże współczesną, krystaliczną cyfrową jakością...

Ten okropny jegomość w czasie mojego stażu napsuł sporo krwi, bajerował do mojego #rozowypasek na moich oczach..starał się być za wszelką cenę mną żeby się jej przypodobać.. żalom nie było końca..na szczęście nasze drogi się rozeszły, choć nie do końca bo cały czas czuję jego nikczemne próby zdobywania mojego terytorium, powiedziałem sobie, że nigdy więcej nie dam mu satysfakcji..więc proszę o pomoc w wybraniu najlepszego zdjęcia, wystarczy wejść w poniższy link :
link do mojego zdjęcia

dla ciekawskich rywalizuję z tym zdjęciem...
najciekawsza fotografia zdaniem internautów :)

edit: gratis daję swoje zdjęcie w hq jakby ktoś chciał zerknąć/pobrać/podotykać ;p
w.....n - Drogie Mirki i Mirabelki, uwaga - #gorzkiezale

z nudów postanowiłem sobi...

źródło: comment_2g2lbP0fzVHb2D5qY65zeeoD0PG9SKhD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@wala-adrian: Miej rozum i godność człowieka. To konkurs fotograficzny - albo robisz zdjęcia, które bronią się same, albo daj sobie spokój. Jakie znaczenie w kontekście fotografii mają Twoje opowieści?
  • Odpowiedz
@nkrnpp: #!$%@? tam z historyjka. zobacz na zdjecie mirka a na to drugie xD z czym do ludzi to nie wiem. i nie wiem czemu te facebookowe pokemony daly wiecej lajków tej randomowej klatce
  • Odpowiedz
@nkrnpp: moje zdjęcie broni się ale nie przed ludźmi którzy mają pierdyliard znajomych ;)
pisałem że gorzkie żale, jest to moja osobista vendetta, nie zależy mi na wygraniu przez lajki, równie dobrze może wygrać zdjęcie numer 5 na które też polecam oddać głos, polubić fanpage ustki i odwiedzić ją na wakacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wycz: Ale właśnie o to chodzi, żeby nie nakręcać tego festiwalu #!$%@?. Jest konkurs fotograficzny, to niech wygrywa dobra fotografia, a nie ten, kto ma więcej klakierów. To, że ktoś gra nie fair nie oznacza, że też trzeba iść tą drogą. Niedobrze się robi od tego żebractwa o głosy przy każdej okazji - od wyborów miss podwórka, poprzez konkurs piosenki parafialnej do potencjalnie całkiem sensownych konkursów foto, zabijanych przez takie
  • Odpowiedz
@nkrnpp: zgadzam się z tym w zupełności, dlatego ta historyjka ma w tej sytuacji całkowity sens, na co dzień przechodzę obok tego obojętnie ale to jest zbyt osobiste, każdy ma takiego gargamela w swoim życiu ;)
dodam że są dwie nagrody, ta ważniejsza jest przyznawana przez jury a ta mniej ważna przez fejsbukowiczów, gdyby to była którakolwiek inna osoba właśnie dalej kisłbym z padem w ręku nie przejmując się mniejszą
  • Odpowiedz