Wpis z mikrobloga

@KrisM89: Jakbyś był programistą, to też byś fallouta odrzucił bo tyle bugów. Jakbyś był z towarzystwa ochrony zwierząt to też byś fallouta odrzucił, bo tam się zabija zwierzęta. Itd.
@ladzik: Wiesz no nie pogardzę jakimś klasykiem, gdzie grafika już archaiczna :) Po prostu mamy rok 2015 i wiem od zaplecza jakie są możliwości. I to bardzo łatwo dostępne. Więc wypuszczenie gry z takimi niedoróbkami jak f4 to zwykłe olewanie odbiorcy i pośpiech z premierą. Ale jako fan mimo wszystko bym chciał wrócić do tego świata...
@VoreCC: Wieśka już prawie przeszedłem, delektuję się powoli. Dodatek kupię jak potanieje, bo za tyle ile teraz kosztuje to samego Wieśka kupiłem. To gra roku bez dwóch zdań - jak będzie inaczej, to się bardzo zdziwię.
@KrisM89: Ja bym wziął Battlefronta, pewnie dlatego że jestem wielkim fanem SW. Fallout dla mnie jako osoby która w poprzednie części nie grała patrząc na jego grafikę i spadki fpsów nie jest w ogóle interesujący
@p4wl: No niestety liczę się z tym. Obiecałem sobie już nigdy nie wspierać EA, ale z kolei to robiło studio Dice, które od lat bardzo szanuję. Nie wiem czemu współpracują z tym niechlubnym wydawcą :(
@KrisM89: z tego co czytałem to star wars battlefront jest po prostu ładny. Spłycili sam gameplay, i po 10-15h okazuje się że już wszystko było. Sam grałem w becie i muszę przyznać ze oprawa audiowizualna naprawdę świetna, z dobrą optymalizacją. Ale co z tego skoro sama gra jakoś nie wciągnęła :(
@KrisM89: Grałem w obie. Battlefront to szczelna, beztroska siekanka na polu bitwy, z świetną grafiką, natomast Fallout to gra z cholernie wciągającym światem do zwiedzania, ciekawą fabułą i większymi możliwościami stylu gry.
@KrisM89: w battlefroncie to jest pju pju fajne ale jednak f4 to jest znowu coś ogromnego. Ogromny swiat ze swietnym lore, srednią fabułą i średnią grafiką. Jednak miodnie się gra