Wpis z mikrobloga

@nod37: już szukałem i nie znalazłem :/
@NiewulgarnyJez: a jest wersja redmi note 2 z 32 gb pamięci? bo z tego co udało mi się sprawdzić to różnią się częstotliwością taktowania procesora (niezauważalną zresztą na co dzień) i właśnie wielkością pamięci, z doświadczenia wiem, że zrobi mi to różnicę i mogę dopłacić
@mikii77: jedyne czego się obawiam, nie miałem nigdy 5,5 calowego telefonu, aktualnie mam 4,5 i 5 byłoby
@miecinho: ibg za ~250 dolarow masz mi4 z wysylka i ubezpieczeniem od vat, kwestia tylko taka ze 16GB pamieci.
Mysle ze jakby dobrze zakombinowac z kuponami u nich, albo jakims promo to i za 900zl mi4 znajdziesz.
Napewno lepszy wybor od rn2, duzo zalezy czego tak naprawde potrzebujesz.
@miecinho: można jeszcze rzucić okiem na Meizu m2 note, bo już jest w oficjalnej dystrybucji w Polsce za jakieś 8 stówek, a naprawdę jest mało rzeczy, do których można się w nim przyczepić. W przyszłym tygodniu u nas na portalu pojawi się jego recenzja. Ewentualnie na alledrożyzna można już znaleźć Xiaomi Mi4 za ~1k, testowaliśmy i po wgraniu polskiego MIUI też zacna propozycja.
@mobilestage: @NiewulgarnyJez: Mi4 mozna kupić za 200$, ale to single sim i wersja z 16GB ROM, Na forum telchina sporo osób porównywało XRN2 do LeTV Le 1 (mając obydwa) i wszyscy wybierają LeTV. Przy okazji jest tam wystawionych na sprzedaż dużo Redmi Note 2
Za 200$ można też kupić LeTV Le 1S (x500)
@miecinho: Mi4c bierz, sam mam, Mi4 ma mocniejszy ale starszy procesor oraz obudowę metalową. Mi4c jest całkiem w porządku i myślę może może udałoby się wyrywać z 1k zł zamiast RN2