Wpis z mikrobloga

@Koszmar_zUo: Walther - kiepska stal, już bym wolał Aus 8 czy coś... W mach 2 te wszelkie dziurki na głowni tak naprawdę tylko osłabiają konstrukcję całości, przez co narzędzie może się złamać w najmniej oczekiwanym momencie. Rękojeść też nie wygląda jakoś super... Pokrowiec wygląda jak takie z bazarowych maczetek. W mach 1 głownia mnie martwi - górna częśc jeżeli jest ostra lub choćby fałszywka + ten hak, to przy długotrwałej pracy
@Koszmar_zUo: To co wymieniłem wyżej - google pomoże. Plus uwzględnić realne potrzeby - jak tylko dla fajnego wyglądu to może być i katana od cold steela. Jak do cięcia drewna, to 100 razy lepsza jest opcja nawet mini siekierki plus piły składanej z Juli choćby. Maczeta jest fajna do karczowania zieleni na działce, łącze czy coś, bo już w lesie przebijanie się przez młodniki to przestępstwo i jest na to paragraf
Maczeta Cold Steel


@Koszmar_zUo: na zlocie w warszawie handlowala tym chyba Kolba.... sam od dluzszego czasu sie zastanawialem nad CS ale po tym jak zobaczylem ze ostrze niszczy sie od wbijania w pokazowy pieniek zrezygnowalem
Ja wiem ze maczeta nie jest do rąbania ale kurde zniszona krawedz tnaca po kilku uderzeniach w drewno?? Chyba lepiej poszukac SOGa albo gerbera...