Wpis z mikrobloga

Borze, co ten #fallout xD Słyszałem że questy są mało odkrywcze, ale to jest szaleństwo!
Babka z BOS wysyła mnie na serię questów. Mam przynieść fragmenty dawnej technologii. Spoko bejbe.
Q#1: Idę na wyznaczone miejsce. Tam przyczepa kempingowa i stary niedźwiedź mocno śpi. Zbijam bestyje, biere procesor z przyczepy, wracam. Dostaje drugiego questa.
Q#2. Idę na wyznaczone miejsce. Tam przyczepa kempingowa, martwy niedźwiedź... hola, właśnie tu byłem! Tylko że do przyczepy ktoś podrzucił nowy item xD Życie. Ważne że babka uradowana daje trzeciego questa.
Q#3 Idę na wyznaczone miejsce... Nie no #!$%@? dzień świstaka. W przyczepie kolejny artefakt, biere, wracam xD

Pobierz bohaterwielufilmow_akcji - Borze, co ten #fallout xD Słyszałem że questy są mało odkr...
źródło: comment_XONWcqDfGeZtiuZ7O77hbufS6xj9XRFH.jpg
  • 18
@Pwner: Mi się podobała na początku. Pomijam #!$%@?ą optymalizację i grafikę. Ale to co tam się w fabule #!$%@? to jakiś żart. Po prostu po wiedźminie nie mogę już grać w takie gówno. Zgrzytam zębami jak któryś z kolei npc daje mi questa idź->zabij->przynieś. Bug na bugu. W grze jest więcej drewna niż w tartaku. Nie czaję jak oni mogli wypuścić takie gówno. Przecież mają pieniądze na beta testerów. #!$%@? jak
@Pwner: Mi się właśnie wydaje, że tak. Wiedźmin #!$%@?ł fabułą konkurencję, ale nie tylko nią - grafika w nim jest zajebista, mechanika, walka i inne bzdety też. W Falloucie przeciwnie. Gdyby czwórka wyszła dwa lata temu to by było ok, nawet bardzo ok, ale nie tego spodziewamy się po końcówce 2015 roku. Patrząc na grafikę i silnik to to dalej jest 2010 rok.