Wpis z mikrobloga

  • 6
"Hej xxxx, Zgodnie z naszą filozofią Zakładów bez Ściemy, mówimy wprost: Lojalność się opłaca!
darmowa kasa  jest Twoja – wpłata nie jest konieczna!" mail od betsyfka, dorzucili 50 zl z obrotem 6 x kurs min 1.5. Pogrywalem tam jak mieli promocje z bonusem i zwrotem akumulatorow. Niestety ich strona jest tak daremna, zwlascza w weekendy, ze nie chce mi sie tam wracac. Wiec proponuje mala rozrywke w tagu. Jak mirki wiedza jestem fanatykiem overow. Wiec proponuje do 19 wrzucac swoje propozycje meczy do zagrania overow na dzis. Min 3 mecze, kurs min 1.5 . Puscze kupon z najwieksza iloscia plusow, jesli wejdzie zostawiam sobie 1/3, reszte wygranej dziele na plusujace ten dany kupon mirki i przesylam na skrila. Jak nie wejdzie to puszczam mirkom plusujacy ten kupon po 5 zl. Ot tak na piwo. Zasady 1. Trzy mecze z overami, kurs przynajmniej 1.5 minimum 2. Zielonka i ludziom ktorzy nie udzielali sie w tagu bukmacherka w ostatnim miesiacu dziekuje. 3 Tak, wiem ze jak kupon nie wejdzie to bede musial postawic pare piw. 4. To tylko zabawa. 5. Kasa na skrilla tylko. #bukmacherka #sugaflysohigh
  • 38
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Yolanty: Stad zapis ze zielonki i ludzie bez wpisu w bukmacherce w ostatnim czasie nie graja:) Plus musisz zaplusowac konkretny kupon. Zaplusujesz wszystkie to out. Sprawdze sobie stan na 18:59:)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@tak_wlasnie: Dziekuje za ciekawa opinie. Kto troche sledzil tag w ostatnim pol roku ten wie, nie boje sie porazek, jak bede musial jutro przeslac na to piwko to wysle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Yolanty: Sam bym dal plusa:p Ale bylo napisane, ze do godziny 19. Sorki, fajny kupon, ale nie moge przyjac. Napisz na Pw jak odblokuje to przesle na piwko.
  • Odpowiedz