Wpis z mikrobloga

Mirko to skarbnica wiedzy wiec macie moze rozwiazanie. Jak sobie poradzic z nieuczciwą firmą w relacji firma - firma?
Zacznę od początku:
Prowadzę jednoosobowa dzialalnosc gospodarczą. Handluje na allegro roznymi drobnostkami. Trend jest taki ze ludzie chcą aby wysylac towar inpostem bo poczta to komuna a inpost taki fajny i złoty i słoneczny. Oczywiscie Allegro dziala w kooperacji z tym operatorem pocztowym o czym swiadczy spam email oraz sama nazwa uslugi: Allegro Polecony Inpost i Allegro paczkomaty inpost.
Klienci oczywiscie wymagają tego zeby za te 3.94zl przesylka szybko dotarla, allegro podaje czas dostawy dla tej przesylki 3-4dni.
Zmierzam do tego ze to wszystko fikcja. Paczki idą tydzien czasu, kurierzy nie odbierają paczek, jak odbiorą to do oddzialu towary wpadaja na drugi dzien. Wszystko jest #!$%@? opoznione i nikt nic nie wie. Skargi, reklamacje i prosby sa olewane od kilku miesiecy. By byc konkurencyjnym nie moge zrezygnowac z ich uslug. Sytuacja jest dla mnie patowa. Moze wy cos mi pomozecie mireczki?
#allegro #inpost #paczkomaty #gorzkiezale ##!$%@? @paczkomaty_pl
  • 5
@paczkomaty_pl: po co jak mi nie pomozecie przeciez. Dzis wam spamuje tablice na fb bo znow kurier odebral paczki i te paczki przepadly a te ktore odebral wczoraj rano tez nie trafily do oddzialu. Na aukcjach juz mam dodane ostrzezenie na wasz temat na szczescie.