Wpis z mikrobloga

#jd #itemyzchin #chinskiecuda

Dotarła latarka LED od tech_ubuy z akcji z kuponami na JD.com

http://en.jd.com/product/1800Lm-Lumens-CREE-XM-L-T6-LED-Zoomable-Adjustable-Flashlight-Torch-Lamp-5-Modes-Waterproof-Aluminum-Alloy-Black-Use-18650_768737.html

koszt: $0.69
zamówiona 7.11.2015
doszła: 17.11.2015

Powiem wam, że jestem bardzo miło zaskoczony. Na allegro podobne chodzą pewnie po 60 złotych. Fajnie lezy w ręku, nie sprawia wrażenia taniego plastikowego gówna. Ocena 10/10

----------------------
edit:

Dotarł też kubek:

http://en.jd.com/product/Magic-Coffee-Tea-Milk-Hot-Cold-Heat-Sensitive-Color-Changing-Mug-Love-Cup-Pixel-Heart_737353.html

razem z breloczkiem zapłaciłem $0.64 (kupony JD.com)

Z tego produktu również jestem bardzo zadowolony, pod wpływem ciepła grafika (serce) zmienia kolor z czarnego na czerwony. Super efekt, mega fajna rzecz np na prezent - szkoda, że jestem bordowy, byłyby seksy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zamówione 8.11
Dotarł: 17.11
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Ja dzisiaj taką zamówiłem, ale z zapychaczem dałem 0,06 dolana. Powiedz mi czy ta latarka działa na zwykłe baterie?
  • Odpowiedz
@dsun: Większość latarek kupujesz z koszykiem na 3xAAA czasami np. na allegro dołączony jest marnej jakości ogniwo(bateria) typu 18650 które ładuje się do max 3,8V. Gdy włożysz porządne ogniwo naładowane do 4,2V prawilnie, to z diody pójdzie dymek. Sprawdzone z dwiema latarkami z allegro i jedną czołówką z biedry (w tej sterownik nie wytrzymał)
  • Odpowiedz
@PlacekBananowy: musiałeś mieć pecha, driver diody to źródło prądowe i napięcie dla samej diody nie ma znaczenia, co najwyżej dla drivera, ale 0,2V nie ma prawa go spalić
Poza tym #!$%@? ogniwa się ładują do takiego samego napięcia co porządne, bo to ta sama chemia, tylko charakterystyki ładowania i rozładowania mają gorsze (krótsze)
  • Odpowiedz
@dsun: Obie latarki z allegro, obie miały dołączone ładowarki wtykane w body. Ładowały do max 3,8V. i działały dopóki nie zakupiłem convoya, ładowarki i ogniw. Pojarały się obie. Tylko nie wiem, czy to co tam było można nazwać sterownikiem.
  • Odpowiedz