Wpis z mikrobloga

#bukmacherka #mudkipztypujekonie #wyscigikonne

Typy JohnaB na środę:
Chepstow 2:30 – Castarnie @ 7,00 – pojedyncza stawka
Chepstow 3:00 – Precious Ground @ 4,50 – pojedyncza stawka
Dubel – pojedyncza stawka

Razem 3 stawki.
Źródło: http://mrfixitstips.co.uk/blog/2015/11/17/nov-18-johnbs-racing-tips-chat/

Wyniki z wtorku:
Shaky Gift @ 3,75 – 1 z 6
Oakley Star @ 9,00 – 6 z 12

@shaun_the_sheep, @dGustator, @hafn, @Nicki_Pedersen, @BigFeet, @malysek, @pontos, @zdenus, @Kepucz, @Kabas, @SnikerS89, @carving85, @galaxypx, @Yolanty, @RaVo, @milvanb, @Neil, @prnppp, @Isaac, @CzarnyWinyl, @DragonXTR, @Pan_Tulipan, @maniek_g, @Beciio, @yoyoek, @panpe, @vitriol1, @ancymonek
  • 6
@Wawilen_Tatarski: kiedyś próbowałem różnych typerów, śledziłem różne źródła, ale ostatecznie zdecydowałem się tylko na JohnaB.
1) Nie kojarzę nikogo takiego.
2) Rona E kojarzę, ale nigdy nie próbowałem jego typów. Ale statystyki rzeczywiście wyglądają zachęcająco :)
3) Zakłady typu lay (że koń nie wygra) są faktycznie dość ciekawe, ale też dość ryzykowne. Tak naprawdę bawimy się w bukmachera :) Wygrywa się zawsze z kursem 2,00, natomiast przegrywa się po kursie danego
@mudkipz: Dzięki za odp. Prawdę powiedziawszy pierwszy raz słyszę o layach, tak myślałem że gdzieś musi być jakiś haczyk - to by było zbyt piękne. :) Prześledziłem posty tego gościa, co wspominał o polskim typerze, ale napisał ich tylko kilka w kwietniu i zdaje się, że porzucił konto - więc nawet nie ma jak zapytać.