Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie ludzi którzy pracowali w MCdonald. Przeważnie do której się siedzi na dniówce? Bo nocki to od 23:00 do 7:00-8:00, ale na dniówce, najpóźniej o której mogę wyjść z pracy? bo o 12 w nocy naprzykład nie mam już autobusów i się o to martwię że tam spać będę musiał. xD
#mcdonalds #praca #mcdonald
  • 6
@liibart: Grafiki robią tam bardzo pod Ciebie, więc jak powiesz, że max 23 możesz wychodzić bo tak masz autobus, to nie będzie problemów.
Szukaj jakiejś normalnej roboty tak swoją drogą... W Macu gówno nie pieniądze, a #!$%@?, że hej :(
@robertx: a jak zaznaczyłem pełną dyspozycyjność xD? Bo już mnie raczej przyjęli, mam podpisane badania, bo mnie wysłałi i mam jutro oddać. Czyli wystarczy że jak mi taki grafik ułożą że nie mam autobusu to mogę to odrobić kiedy indziej sobie to luz xD U nas ciężko jak mówiłem już w poprzednim poście z pracą, a tam mi się jakoś widzi xDDD
@liibart: Pamiętam już :) Powiem Ci, że kilka jeżeli nie kilkanaście miejsc pracy już za mną (wcześnie zacząłem), i najgorsze wspomnienia mam z MC. Szacun za to, że idziesz tam pracować jak nie ma na razie czegoś innego - ale nie przestawaj szukać i wiej stamtąd jak tylko to możliwe :-)
@liibart: różnie, robiłem bardzo często od 9 rano, później na dniówkach różnie, zazwyczaj koniec do 22.-24., czasem do 2.-3. w nocy w weekendy ale to rzadko. Nocka 21:45-6. Jak nie masz jak dojechać to zrobią grafik pod ciebie.
Robota generalnie #!$%@?, nie polecam. Już kebaby są lepsze, lepiej płacą, lepsze możliwości rozwoju i atmosfera, nie ma kto obrabiać dupy itd.