Wpis z mikrobloga

Mireczki dziś sie załamałem.. Czekałem na swoją karyne w szkole no i mówię sobie, co bede czekał sam na korytarzu to pójdę na lekcje do pana od religii/historii.Siedze sobie na tej lekcji no i Pan mowi , żeby sie modlić za pokój na świecie oczywiście pytanie padło z tłumu "po co?" i zaczęło sie o isis , że był zamach i wgl. oni nic nie wiedzieli .. a jak sie dowiedzieli to smiechy , powiedzialem ze troche szacunku bo tam zgineli ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) . na plecaku miałem przyczepioną naszywke batalionu Zośka i wisiorek Polski Walczącej, grupka osób mowi "fajne takie coś, kupie sobie takie coś dla szpanu..no ja też". Mireczki czemu w młodych ludziach jest tak mało patriotyzmu i myślenia jak i pojęcia co sie dzieje na swiecie.
#polska #isis #patryiotyzm #smuteczek #smiesznyobrazek
Kobuszekplacuszek9 - Mireczki dziś sie załamałem.. Czekałem na swoją karyne w szkole ...

źródło: comment_qtwBTB8puRftfvh1vrWm7lD5fzKFsXkJ.jpg

Pobierz
  • 7
@Kobuszekplacuszek9: Odpowiem jak brat 14 letniej gimbuski. Bo ją nie interesuje to co się dzieje, jakaś polityka, historia, jej zdaniem jest to nudne i ja czytając czy próbując ją do czegoś w tym temacie zachęcić też jestem nudny. Liczą się jakieś facebooki, instagramy i tumblery.
Mireczki czemu w młodych ludziach jest tak mało patriotyzmu i myślenia jak i pojęcia co sie dzieje na swiecie.


@Kobuszekplacuszek9: Myślisz, że kiedyś było inaczej? W latach 90. patriotyzm był zarezerwowany niemal wyłącznie dla dinozaurów sprzedwojnia i jakiś niedobitków prawdziwej inteligencji. W PRL patriotyzm to była jakaś całkowita aberracja. I tak teraz jest lepiej, sytuacja materialna i status tego kraju poprawiła się na tyle, że niektórzy ludzie zaczęli się w ogóle