Wpis z mikrobloga

Witam. Przedłużyłem dzis umowę w T-MOBILE na ofertę 29.90 przez Internet bez telefonu. W czym miało być 1gb Internetu, nielimitowane rozmowy/sms do wszystkich. Dostałem pełno wiadomości o jakiś włączonych pakietach, które zapewne są płatne. Wchodząc na iboa pokazuje mi jakies 5gb bezpiecznego Internetu. We wcześniejszej taryfie mialem 500mb Internetu connect. Teraz po zmianie dostałem sms ze Internet connect nie aktywny. Lecz zaraz później przyszedł takowy sms "Usluga Internet 2GB-5GB zostala aktywowana. Naliczanie co /mc: 0 PLN za 2048 MB, dodatkowo zaplacisz maksymalnie 30 PLN za kolejne 3072 MB." Wnioskując po tym sms mam jednak 2gb Internetu do wykorzystania za darmo. A dopiero po przekroczeniu 2gb doliczana jest oplata za wykorzystane mb. Nie jestem pewien czy dobrze myślę. Z góry dziękuję za odpowiedz
#tmobile #telefonia #problem #internet #telefony
  • 4
@RaczQ19: usługa bezpieczny internet to największe #!$%@?, nalicza za MB po limicie, przynajmniej u mnie tak jest, 5mb 5pln potem od 5 do 100 następne 10 pln a potem od 100 do 1gb 20 pln, ale to stara taryfa jest