Wpis z mikrobloga

@kubso:
@sajr:
Ale to oczywiste. W islamie kobiety są dużo, dużo, DUŻO bardziej "ustawione". I nie mają nic do gadania. Tyle że też bywają głupsze, bo nie mają dostępu np. do edukacji.

Ale na pewno one tam są dużo bardziej wierne, oddane mężom i nie odpieprzają bolcowania na boku. Choćby ze strachu przed śmiercią i z bezradności (w niektórych krajach, same nie bardzo mogą pracować i się utrzymać).

Wierność i
Tyle że też bywają głupsze, bo nie mają dostępu np. do edukacji.


@Sh1eldeR: dałem plusa, potem przeczytałem to co wyżej i cofnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rok mieszkałem obok panienek z krajów arabskich i szczerze bardzo porządne jednostki- podobnie jak ich koleżanki. troche wyrachowane fakt, ale zdecydowanie bardziej ułożone i dbające o swoje otoczenie niż polki.
@jokefake:
Ja akurat pisałem szerzej o kobietach w Islamie. Nie ograniczałem się do zaledwie tego drobniutkiego ułamka, który studiuje w Europie i ma dobre wykształcenie, pracę etc. Świat islamski nie ogranicza się do paru panienek, przy których "przez rok mieszkałeś".

Jak pojedziesz do jakiegoś kraju i nie widzisz praktycznie ŻADNEJ pracującej kobiety, bo nawet babciami klozetowymi są faceci, to zobaczysz jak to ogólnie bywa w krajach muzułmańskich. Statystyczna różnica w edukacji
@wontrupkazcebulko: Nikt nie mowi o slubie w kraju islamskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@m9w1: Jak by nie pozwalal, to juz natarczywość - niewola. A związek powinien byc z wyboru, a rozowy powinien wiedziec co jest dobre co zle, co mozna a czego nie. Inaczej jest uposledzony.
@sajr: nigdy nie traktowałem na poważnie różowego, który uważa że związek to wolność i że może robić co chce. Niech sobie robi co chce, ją wtedy robie tak samo, nie rozliczania różowego i nie patrzę poważnie. Taki różowy nie chce być poważnie traktowany.