Wpis z mikrobloga

Pierwszy WIP* render Xiaomi Yi (chciałem zawołać te tagi, ale trochę się cykam;P) w Blenderku


Jak skończę nad nią pracę to będzie wyglądać jak to foto w komentarzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na pierwszy rzut oka na pewno nie zgadza się obiektyw i chyba zółty kolor jest za żółty, jak myślicie?- także to będzie jedna z pierwszych rzeczy do poprawy.

* WIP - Work In Progress
#blender #blender3d #b3d #grafika3d Jak komuś się mój spam nie podoba, to #sirgornmodeluje można na czarno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_Kwn1yNTr0RF1fpa4HNEQnSLESF3CbNTG.jpg
  • 8
@sirgorn: no mam od niedawna, ciągnie mnie strasznie do 3D. Jak na razie modeluję sobie różne gówna w sketchupie do drukowania. Ale niedługo trzeba będzie się pobawić z teksturowaniem itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sirgorn: Pobaw się ustawieniami kamery i światła, żeby wyglądało identycznie jak wzorcowe zdjęcie :) No i zbyt płytkę te wszystkie przetoczenia na przycisku i na obiektywie. Ogólnie przetłoczenia troszkę popraw no i taki szczegół jak przysłona obiektywu.
@spunky: Jak to napisałeś to właśnie byłem w trakcie ustawiania kamery - ze wstępnych ustawień wynika, że to coś koło ~70mm. I teraz zauważyłem, że kamera chyba nadal za nisko jest. ;P
Z tymi przetłoczeniami na przycisku/obudowie/wifi to jest taki problem, że to jest zwykły bump - potem spróbuję lepszą przepuścić te tekstury przez awesomebump - a najgorszym wypadku pobawię się w ręczną robótkę ;) A co chodzi z obiektywem to
źródło: comment_bYFGXYTlCS1IkmHy7C7fDj1rUbfzxDpK.jpg