Wpis z mikrobloga

Ha! 18 litrów! Zasłużony Honorowy Krwiodawca I stopnia! Nawet Mireczki nie wiecie jaka to dla mnie satysfakcja robić coś pomocnego dla ludzi, regularnie o 9 lat i przekroczyć ten główny "checkpoint" - nie metę, bo oddawał będę dalej. Wyrobienie czerwonej legitki chwilę potrwa, ponieważ zdjęcia nie mam... Dla tych, którym nie wystarcza satysfakcja z oddawania krwi przypominam, że w wielu miastach (już nie będę spamował tagami, ale np. Kraków czy Warszawa), daje to darmową komunikację miejską. Może warto spróbować?

Jednak teraz pół roku przerwy, bo zaczynam półroczny intensywny trening przed II Wyprawą Rowerem Dookoła Polski z Wykopem - około 5000km ino po mniejszym promieniu, a bardziej zygzakami, żeby zwiedzić pozostałą część Polski i pobicia swojego rekordu 737km w przejechanych na #rower za jednym podejściem. W 2016 roku celuję w 1000km. Mam nadzieję, że i w tej edycji pomożecie mi Mireczki i uda się, tak jak w tym roku, przejechać szczęśliwie całą trasę, poznając wielu z Was.

PS. Stuknęło mi 20 000 km w tym roku na rowerze. Całkiem, całkiem jak na Wykopka z siedmioletnim stażem.

#metaxynarowerze #wygryw #krwiodawstwo #chwalesie
metaxy - Ha! 18 litrów! Zasłużony Honorowy Krwiodawca I stopnia! Nawet Mireczki nie w...

źródło: comment_VFdcyUrh17Xi56SDOtV9qjpLnwa2UqaR.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@metaxy: w Belgii nie ma takich profitów, a w Polsce i tak wszędzie samochodem. Wiadomo, że nie robi się tego dla profitów, ale fajnie, że te profity są. Gdybym miał taką potrzebę, to bym korzystał, bo w miastach to duża oszczędność.
  • Odpowiedz