Wpis z mikrobloga

Szwagier posłał mi linka do latarki żebym mu kupił ale przypomniało mi się, że sporo osób kupowało tutaj taki sprzęt.

Mam coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/UltraFire-E17-CREE-XM-L2-2200LM-tactical-cree-led-Torch-Zoom-cree-LED-Flashlight-Torch-light/1996722347.html?ws_ab_test=searchweb201556_7_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Możecie powiedzieć mi czy w podobnej cenie jest coś lepszego? Ten model jest OK czy polecacie coś innego?

#aliexpress #latarka #latarki #chinskiecuda
Pobierz Vojak - Szwagier posłał mi linka do latarki żebym mu kupił ale przypomniało mi się, ż...
źródło: comment_Ux9FuPv8PVxTbAgpM7K5HCSHXS7uyzsJ.jpg
  • 16
@Vojak: mam taką, świeci dość mocnym jasnym światłem, ale tylu lumenów nie ma, rzekomo lubią się przepalać, ale moja świeci już drugi rok. Są dwie wersje tej latarki zoom większa i mniejsza.
@maciejpiotr_: Pewnie, że nie ma... Ale daje lepsze światło niż większość w tej cenie.
@Vojak: Warto, jednak pamiętaj, że na aku one długo nie świecą, w porównaniu z przykładowo latarkami z diodą Q5, ale tez światło bez porównania słabsze.
@xcccx: ile ten konvoy ma lumenów oryginalny ? bo ta #!$%@? ma tylko 700 Mało chyba nie ?
Aż mi się przypomniało, jak ktoś wrzucił cebule z z tinywind z latarką na 3400lumenów xd. Wszyscy kupili. A ostatnio znalazłem ją na ali i tam ma 700 xdd