Wpis z mikrobloga

@Akuku69: no wiadomo że nie siedzę i płaczę w rytm Careless Whispers, ale parę razy zdarzyło mi się tak, że laska przestała odpisywać totalnie z dupy. Ot, pisaliśmy o czymś totalnie neutralnym jak filmy czy muzyka i nagle koniec.
Oglądniecie reszty zdjeć, samo "cześć", oczekiwanie ze ja będę sie produkować, odpisywanie monosylabami, udawanie ze wcale nie szuka jednorazowego seksu, przesadne naciskanie na seks. Czasami już z ryja widać ze typ nie ciekawy ;)
@Ten_tego: samo cześć najcześciej ucina rozmowę, wyglada to tak:
Cześć
Cześć
Co tam
Dobrze a tam?
Tez Oki
I to najcześciej jest koniec bo ani to błyskotliwe ani pomysłowe ;) jeśli dziewczyna jest ładna to takich "cześć" dostaje dziennie 50 ;)
@chrystusie: no ok, samo cześc to faktycznie niewiele, ale juz pytanie w stylu co slychac czy jak mija dzien chyba jest spoko. Czasami trudno wymyśleć jakąś dobrą bajerę jak na zdjęciach ani w zainteresowaniach nie ma żadnego punktu zaczepienia
@Ten_tego: Ja przestaję odpisywać z różnych powodów:
- nie zawsze rozmowa się klei, chociaż jakoś tam trwa i naturalnie umiera
- zwykle nie mam czasu
- moja komórka czasami najnormalniej w świecie nie ogarnia i nie wczytuje klawiatury :D
- jeśli nie mam czasu się spotkać przez jakiś dłuższy okres to najczęściej odpuszczam
- czasami po prostu nie iskrzy
- lub mamy zupełnie inny cel w rozmowie
Raz mi się zdarzyło