Wpis z mikrobloga

@PanDenar: Nexus brzmi sensownie. Ostatnio szukam sporo info na jego temat i podobno działa rewelacyjnie, chociaż ma na pokładzie zaledwie tyle samo pamięci co jego starszy brat. Dobrze wszystko zoptymalizowali chłopacy. Z tym, że poczekaj jeszcze kilka tygodni. On będzie taniał szybko, teraz ludzie chcą za niego jak za zboże, bo świeżynka i nie tak łatwo o polską dystrybucję.
  • Odpowiedz
@Nusa: Windows Phone wydawał mi się spoko do momentu kiedy Microsoft udawał że ma wizje na rozwój. Po jak okazało się czym naprawde jest Continuum to przestałem wierzyć w ich marketingowe hasełka.
  • Odpowiedz
@indywidualny: Potrzebuje telefonu na teraz bo aktualnie mam 3 letniego LG L9 i zaraz go rzuce o ściane. Teraz są raty 0% na Allegro do 21 listopada więc chce kupić coś porządnego. Gdyby 5x miał 3gb Ramu to nawet bym się nie zastanawiał
  • Odpowiedz
@PanDenar: Hmmm, mimo, że ten 5X nie jest obecnie najtańszy, to i tak w porównaniu do telefonów z listy nie jest też masakrycznie drogi. Też bym chętnie widział tam 3 GB RAM, ale podobno 2 GB daje radę bez problemu również. Może poczekaj chwilę, to się jakiś jego właściciel wypowie. Ja się w każdym razie niezmiennie do niego przymierzam, od kiedy tylko wyszedł. Narzekałem, że mało pamięci, ale podobno styknie.
  • Odpowiedz
@PanDenar: kwestia tego na czym Ci zależy w telefonie. Ja wybrałbym g4 lub jakiegoś chińczyka. Jedna z najlepszych opcji jest teraz zuk z1. Telefon produkowany przez Lenovo i bije wszystkie inne telefony pod każdym względem i kosztuje tylko 1100
  • Odpowiedz