Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem hejtu na fallouta 4, dla mnie to jest zajebista gra.Jest kilka skaz, no ale nie wszystkim się dogodzi.
Na +
+zasilane pancerze i ich ulepszanie(czujemy ,że jesteśmy maszyną bojową i czymś musi być zasilana+strzelanie jedną ręką z pistoletu-jak ja to kocham)
+questy(trochę jest ich mało ale niektóre są tak zajebiste,że nawet w F1 i F2 takich nie było)
+vertibirdy( chociaż troche to przypomina smoki z dlc do skyrima-dragonborn)
+niektóre lokacje(np.statki ! i wodne i powietrzne, piramida no dużo jest fajnych)
+podoba mi się ten system bez skilli
+dialogi w sumie mi się podobają(ale to taki +/-)
+MQ bardzo fajny gdyby nie te spoilery przed premierą(pewien użyszkodnik to takich psi członek ,że szkoda gadać)
+MUZYKA zajebista po prostu nic dodać nic ująć
Na -
-troszkę grafika bo niektóre rzeczy rażą,ale wtedy by mi gry lapek nie uciągnął na maxie
-większość rzeczy #!$%@? z modów do FNV w tym:
---nieszczęsny crafting,jakby była jedna osada to ok ale jak dają nam 20 to trochę się odechciewa bo jednak lubie wszystko zrobić ale to mi się wydaje nudne.A dodatkowo robiłem to samo w FNV
------BRONIE nie dość ,że mało to jeszcze jakieś z dupy wersje jak ten obrzydliwy Gauss czy Laser Gatlinga.Ja nie wiem czy oni w tej Bethesdzie nie rozumieją ,że gracze chcą starych gier z dobrą grafiką.Dla mnie retexture Gaussa z F2 byłby marzeniem ale nie zróbmy gówno...(tak samo w skyrim, chciałem pancerz lorda dremory z Morrowinda z fajnymi teksturami dostałem jakieś mangowe gówno dla pedałów(tzn.daedryczny pancerz)) ALE SĄ MODY WIĘC CZEKAM
-------to całe ulepszanie broni (fajne by było jakby było co ulepszać a nie jakieś gówno bronie)...
----------inne lokacje mix. point lookout, borderlandsów i F3 czyli bagna i miasta oraz spalone lasy
------------randomowe pancerze i bronie- w ogóle mi się to nie podoba
---------------legendarni przeciwnicy z legendarnym lootem no bez jaj znowu borderlands

Ciągle to dla mnie gra roku, mówcie co chcecie ale gra jest dobra, te 1-4 na #metacritic
bo myszka źle chodzi albo mało fps na jakimś gracie, są gówno warte.

DLC rozjebią system.
#fallout4 #fallout #bethesda
  • 15
@Asterling: jakoś nigdy nie podziwiałem dialogów w falloucie, nawet ich nie zauważałem.Dla mnie to fajne uproszczenie, a questy w F1 i F2 mi nie przypadły, postacie które je dawały i te gadające głowy( ͡° ͜ʖ ͡°) były super, ale same questy przynieś,zabij ,znajdź kto zabił, załatw to załatw tamto, zmuś tego żeby coś oddał itp. =nuda
@maczeta_krakow:

Z twoich minusów, to na plus cały crafting broni i ich modowanie, ale to, że jest ich mało, to prawda :(
Co do lokacji, to jest Boston i taki mamy klimat, a wywalone statki po tsunami są ()

Zgadzam się, że perki broni i pancerzy jest irytujący, ale i tak jak znajdziesz snajperkę która tłucze po dwa naboje, to ciężko się z nią
@manitho: wydaje mi się ,że po prostu można się było wczuć i mówiłeś co myślałeś dlatego jakoś tak nie zauważyłem ich(tylko pamiętam talking heads, np. tą suke z vault city XD)
@Wolvi666: prawda potwory fajne o tym nie pomyślałem.Modowanie niby też ale jednak wolałbym po 2,3 w kategorii bo niektóre są bez sensu tylko value zwiększają.Np. do desert eagle starczył mi większy magazynek i może jakiś celownik bo te heavy
@maczeta_krakow: Bethesda zrobiła tak modowanie, aby każdy miał taką broń jaką chce, i to, że w F:NV miałeś Gobi bez tłumika nie modowalną i zwykłą snajperkę, którą mogłeś modować. Co do framów to mnie to nie przeszkadza, i się ciesz, że nie dali spustów, sprężyn i dodatków (laser, latarki itp) Co do spawania... to jest uproszczenie... I mogli iść w drugą stronę i być do wieżyczek 100Ohm rezestorów szukał i nakrętek
@Invar: Chciałbym wciągającą wielowątkową fabułę, w której moje wybory faktycznie mają znaczenie. W Wiedźminie 3 jakoś udało im się zrobić każdego questa wciągającego i takiego, który ma znaczenie. Nie natkniesz się tam na questy fedexowe typu idź zabij. Wszystko jest okraszone niesamowitą historią, a tu nie ma nic. Idziesz jak robot, zabijasz, wracasz po kapsle i tak w kółko.

To, że nie masz pomysłu na to jak questy powinny wyglądać nie
@ChuckNorris_: Wczoraj zrobiłem właśnie taką ciekawa misję. Miasteczko - za miłe i za spokojne jak na wszechobecna zagładę. Żeby dowiedzieć się o co chodziło trzeba było dużo naweszyc się, poskradac, poszukać aż wreszcie dotrzeć do sedna sprawy. Więc nie mów mi, że ta gra to same misję o strzelaniu i zabijaniu. Wiedźmin to dla mnie też można powiedzieć głupie machanie mieczem i zabijanie żeby gdzieś dotrzeć. Jak ktoś nie nawidzi jakiejś