Wpis z mikrobloga

Co zrobił świat "Zachodu" po kolejnym ataku islamskich terrorystów:
- odkrył spisek prawicowej ekstremy i ISIS.
- ustawił francuskie flagi na profilowe
- podświetlił budynki w barwach francuskiej flagi
- ostrzegł, że nie możemy przyjąć islamofobicznej retoryki bo byłby to "upadek europejskich wartości" (gasp emoticon W kilkanaście lat UE zmienili dwa tysiąclecia europejskiej tradycji)
- dostrzegł, że ofiarami ataków są przede wszystkim imigranci ponieważ mają "złą prasę"
- dostrzegł, że wciąż jesteśmy zbyt mało otwarci na przybyszów co rodzi poczucie marginalizowania ich. Alienujemy ich (nie, że się nie asymilują).
- że Europa uderzyła zbyt mocno w świat islamu ustawiając flagi na profilowe bo jest to przejaw dyskryminacji wobec społeczności islamskiej.
- podkreślił, że retoryka sprzeciwu wobec przydziału imigrantów budzi demony niechlubnej, NAZISTOWSKIEJ (nie niemieckiej!) przeszłości.
- odkryto, że zamach islamskich terrorystów to zwycięstwo hejterów.
- podkreślono, że zamachowcy nie byli uchodźcami a kryminalistami.

W Polsce dodatkowo nadmieniono, że spełnia się czarny scenariusz i Polska już najadła się wstydu przez Waszczykowskiego, Kaczyńskiego oraz Macierewicza za ich komentarze do sytuacji kryzysu imigracyjnego.

#polityka #heheszki #polska #europa #swiat #francja #islam #isis #imigranci #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #korwin
  • 10
@Ideologia_Gender: Martwi mnie, że pokolenia urodzone w PRL zawsze mają sraczkę w oczach bo "co powie Zachód"
Widocznie taka naleciałość po tamtych czasach, gdy każdy chciał byśmy szli "na Zachód"

Ojciec dzisiaj ze mną dyskutował, że "Zachód się z nas śmieje, bo przyszły minister powiedział, że nie przyjmiemy imigrantów, już piszo w internecie, że nowy i kretyn, z Niemiec i Francji piszo"...

Skąd to się wzięło, reedukacja potrzebna ( ͡°
@mistellaire: Ja już się reedukowałem i mam polewkę z "Zachodu". Szczególnie w takich momentach. Wiem, że to przykre, ale jak mawiają wielcy - czasem wymaga się ofiar. Jeśli już muszą być ofiary, to najlepiej żeby były to przy okazji ofiary losu i to daleko stąd. Osobiście szczam na politykę Niemiec, Francji czy innych Anglii. Szczam na to co piszą w ichnich gazetach, co mówią w ichnich telewizorach. Niezależnie od tego czy
@drugie_wcielenie: Prawidłowo.

Parę godzin temu Macierewicz oświadczył, że nie ma mowy o imigrantach.

Czekam na newsy, artykuły i komentarze o takiej treści "YYYY, niech on lepiej się za Tupolewa weźmie, oszołom katotalibański"

W dojrzałej debacie należy słuchać każdego. Kaczyńskiego można nie lubić, ale co do chorób miał rację. Szczuto na niego, ale miał rację, przypadki z Czech i Węgier to potwierdziły.
Tak samo Macierewicza można nie lubić, ale trzeba go szanować.
Co zrobił świat "Zachodu" po kolejnym ataku islamskich terrorystów:


@Ideologia_Gender:

Rakka uważana jest za „twierdzę” Państwa Islamsiego. Jak podają francuskie źródła, trwają tam zmasowane naloty bombowe francuskiego lotnictwa. Całe miasto ma przerwy w dostawie prądu, a kolejne samoloty wciąż pojawiają się na niebie. Informacje potwierdził minister obrony Francji. Francuzi twierdzą, że zniszczyli już m.in. stanowiska dowodzenia ISIS, oraz ważny ośrodek treningowy islamistycznych terrorystów.


http://natemat.pl/161815,zamachy-w-paryzu-we-francji-153-osoby-zginely-w-szesciu-atakach-terrorystycznych