Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy
Mam rozumieć że po ostatnich zamachach Mirki już się nie będą wybierać na #emigracja do #uk #niemcy #francja czy innych muzułmańskich krajów? Trochę by to była hipokryzja, mówiąc że te kraje są skończone, nie ma dla nich ratunku a potem tam wyjechać? Z drugiej strony plusem całego tego zamieszania z uchodźcami będzie to że nastąpi #brexit a inne kraje pozamykają swoje kraje dla Polaków. Skończą się problemy naszego kraju związane z odpływem taniej siły roboczej jak i specjalistów. W końcu rodacy będą mogli spłacić swój dług względem społeczeństwa za wykształcenie ich z pieniędzy podatników.
  • 2
Mam rozumieć że po ostatnich zamachach Mirki już się nie będą wybierać na #emigracja do #uk #niemcy #francja czy innych muzułmańskich krajów?


@pogromcaprawicy: Czy @NadiaFrance się z tym zgodzi to ja nie wiem;] Poza tym z tego kraju wyjeżdżają różni ludzie, nawet wyborcy PiS-u czy PO są w Londynie

Trochę by to była hipokryzja, mówiąc że te kraje są skończone, nie ma dla nich ratunku a potem tam wyjechać?


@pogromcaprawicy:
Pobierz Kaczypawlak - > Mam rozumieć że po ostatnich zamachach Mirki już się nie będą wybiera...
źródło: comment_WCh8PZj1ao4UwBEBQBywaqrPH4cSHM7V.jpg