Wpis z mikrobloga

@saldatoreafilo: Czy tylko ja po cichu uważam, ze fajnie utarto nosa tej wybrednej paniusi? ;) Zrozumcie raz chłopinę co się stara i nic z tego nie ma. Tak tylko jeden raz, dla równowagi go zrozumcie, no nie wytrzymał ;)
  • Odpowiedz
@saldatoreafilo: Ja po prostu rozumiem, że po którymś razie może mieć dość bab (mimo, że jestem różowym) Uniżył się przed "królową" i po małym ciosie nawet gotować jej chciał ale na nic starania...życie.
  • Odpowiedz
@kaszkai: taka #logikarozowychpaskow
Jak zaiskrzy to daje, po roku przestaje iskrzyć to daje następnemu, kobiety myślą że miłość to serotonina+orgazmy, pracuje ze mną 4 typków w wieku 30 i żaden nie chce się żenić ani zakładać rodziny po tym co przeszli z kobietami a są przystojni, ludzie mają dość
  • Odpowiedz
Haha prawidlowo pojechal z #!$%@?
A szlaufy obsrane bo coraz więcej chlopakow nie daje sie wykorzystywac :D
  • Odpowiedz
Kobiety są różne.


@kaszkai: Tak, kobiety są różne. Ale każda kobieta ma takie samo ego, funkcjonujące na tych samych zasadach (niektórzy nazywają to #!$%@?ą naturą ;)
  • Odpowiedz
@kaszkai: a ja myślę, że właśnie to jest spoko, że kobieta od razu postawiła sprawę jasno. Jeżeli wie, że go nie chce, to po co jakieś kolacyjki, spotkania, wodzenie za nos i nakręcanie chłopaka, że może się uda?
  • Odpowiedz