Wpis z mikrobloga

Nawet propagandowe, agenturalne lewactwo z Wyborczej.pl czuje, że przegieli z bełkotem multi-kulti i się dostosowują. W materiale video 30 pierwszych sekund puścili... "Ojcze nasz". Ci to umieją się dostosować do okoliczności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://wyborcza.pl/1,75477,19188103,tozsamosc-wiekszosci-ofiar-wciaz-nieznana-bliscy-szukaja-informacji.html

#wyborcza #agora #lewactwo #4konserwy #neuropa #propaganda #francja #zamachwparyzu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiKeyCo: Nie wiem czy zauważyłeś, ale film jest podpisany ''Modlitwa i gesty solidarności pod ambasadą Francji w Warszawie'', a materiał dotyczy właśnie sytuacji pod francuską ambasadą. Jeśli na surówce były te modlitwy to montażysta postanowił je dodać.
  • Odpowiedz
@Luka_Wars: Nie wiem czy zauważyłeś, ale to "postanowił je dodać" jest trochę niezwykłe jak dla tego portalu agentury wpływu. Tak długich transmisji modlitw nie pamiętam nawet po śmierci polskiego prezydenta. O ile pamiętam to odmawianie modlitw przedstawiano wtedy jako skrajną ciemnotę a "ludziów rozumnych o odpowiedniej wrażliwości" obowiązywało szczanie na krzyż i to lewactwo przedstawiało jako wyraz pewnego poziomu.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyłeś, ale to "postanowił je dodać" jest trochę niezwykłe jak dla tego portalu agentury wpływu.


@MiKeyCo: Ta, słyszałem plotkę, że tam nawet pracujące w redakcji sprzątaczki zamiatają w lewą stronę. Michnik stał nad montażystą i go pouczał co ma wstawić.

Tak długich transmisji
  • Odpowiedz
@Epoche: Przeczytałem zapewne więcej wydań od Ciebie. Tylko głupcy próbują wmówić, że to ścierwo jest centrowe.

Centrowa gazeta broni komunistów?
Centrowa gazeta popiera nacjonalizację OFE?
Centrowa gazeta do każdego przejawu patriotyzmu próbuje przykleić łatkę faszyzmu?
Centrowa gazeta zapamiętale gardłuje za promocją homoseksualizmu?
Ah, tak. To lewacko rozumiany centryzm.
  • Odpowiedz
@MiKeyCo:
Korwin tez uwaza ze jaruzelski i kiszczak byli ok. Zatem jestlewakiem? Obrona ludzi z pzpr ktorzy wspoltworzyli przemiany demokratyczne nieest zadnym wyznacznikiem lewicowosci. Szanuja ludzi przemian i uwolnienia polskispod totalitaryzmu. Gw bylo powolane do zycia by opozycja antykomunistyczna miala swojemedia, radzie przypomniec sobie historie najblizsza.
Co do ofe to takze nie jest wyznacznikiem lewicowsci, ekonomicznie wyborcza jest liberalna, zdecydowanje rynkowa.
O faszyzmie pisze w sprawie onr rn itp czyli
  • Odpowiedz
Gw zawsze bylo srodowiskiem liberalno liberalnym


@Epoche: Przy czym "liberalizm" rozumiała lewacko jako wolność obyczajową w ogólności, a wolność seksualną w szczególności. Nie zaś w znaczeniu właściwym - gospodarczym.

Szanuja ludzi przemian i uwolnienia polskispod
  • Odpowiedz
@MiKeyCo: to czy ktos sie uwlaszczyl czy nie uwlaszczyl nie decyduje o lewicowosci. Kogo chcesz lac? Bo bie masz rozeznania politycznego i powtarzasz jakies upriszczone schematy ktorymi sprali ci glowe twoi prawicowi guru?
  • Odpowiedz
Bo bie masz rozeznania politycznego


@Epoche: Manipulatorski bełkot pyszałka. Oczywiście tylko "ludzie rozumni" (propaganda by Gadzinówka) mają rozeznanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz