Wpis z mikrobloga

Przedstawię moje spojrzenie na temat Francji przy pomocy porównania:

Ogłaszam znajomym, że przyjmę do swojego domu wilka. Tak wilka, #!$%@? psa z lasu, brudnego #!$%@? wie z jaką chorobą. Każdy znajomy mówi mi, że to debilny pomysł, cholera wie co to psowate ma pod kopułą, #!$%@? mnie razem z zastawą stołową. Ja jednak w zaparte sprowadzam sobie wilka, no bo wiadomo - wilk taki biedny wow wow, tak daleko w lesie mieszka, taki smutny, nie ma dostępu do wifi.

Wilk #!$%@? mnie razem z meblami. Nagle wszyscy #prayforpatryk, stawiają znicze i współczują.
Wniosek?


Nie współczuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
#czarnyhumor #prayforparis #kebab #multikulti #isis #zyciowerozkminy #gorzkiezale #bekazpodludzi
  • 3
  • Odpowiedz
@Patromierz: Tak #!$%@?, każdy z 1,5 miliarda muzułmanów na świecie to morderca i gwałciciel.

Spotkałem się z brytolami co mieli podobne podejście do Polaków - że wszyscy polacy to przestępscy i złodzieje - bo też i tacy zjeżdzają do UK, więc najlepiej polskiego bydła nie wpuszczać.
  • Odpowiedz
@Patromierz: Nas też nie potrzebują nigdzie a mimo tego się pchamy i domagamy się szacunku, i zazwyczaj go otrzymujemy. Mimo iż wielu naszych rodaków robi nam strasznie złą renomę. Oczywiście skala zbydlęcenia inna ale mechanizm ten sam.
  • Odpowiedz