Wpis z mikrobloga

juz widze ze buldupy wykopowych stulejarzy z nocnej zmiany sięga zenitu.

alr przypomnijmy statystyki:
Z analizy instytutu Pew Research wynika, że mniejszość muzułmańska we wszystkich krajach europejskich stanowiła w 2010 r. około 6 proc. całej populacji.

grupka 20osob [nawet jesli to beda islamscy ekstremisci] ma psuc opinie o prawie 10mln spolecznosci?

tutaj komentarze normalnych muzulmanow odnosnie zamachow:
https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/3sqh0u/serious_actively_practicing_muslims_what_goes/

pozdrawiam bezmózgów
#islam #bekazprawakow #bekaznarodowcow
  • 32
przedstawić ci statystyki kilkanaście lat temu oprócz iry i zamachu w berlinie nie było w ogóle aktów terroryzmu i ludzie szli na mecz, seans w kinie czy do restauracji w poczuciu bezpieczeństwa także wsadź sobie w dupę wyświechtane statystyki lewaku


@legion2012: Daj te statystyki, bo jestem przekonany, że opowiadasz bzdury :)
@jedzbudynie:

teraz pomysl sobie co sobie czuja muzulmanie jak usa najechala na ich kraj

Chwila, jakiej narodowości byli napastnicy? Ci i z Charlie Hebdo? US faktycznie najechały ich kraje? Czy może wykorzystały ich zdziczenie np. dozbrajając przestępców? Załóżmy, że byli z Afganistanu: tak, tak wiemy. Ponieważ US najechało ich kraj to całkiem zrozumiałym jest że oni zabijają europejczyków. Tak samo zrozumiałym są gwałty na europejskich dzieciach/kobietach, bo 1.w ich kulturze mężczyźni
@Luka_Wars: No widzę wkraczamy na twój poziom dyskusji. Proś sobie dalej, poszukaj przecież jesteś w internecie. Dlaczego miałbym cokolwiek ci udowadniać skoro i tak jedyne co będziesz chciał zrobić z tymi danymi to je obalić i wyśmiać.
@legion2012: Ja nie mam problemu ze znalezieniem danych, bo kończę dyplomówkę z terroryzmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakbyś miał problem to za danymi z EUROPOL (w odniesieniu do państw UE) liczba przeprowadzonych, udaremnionych ataków terrorystycznych wynosiła:
2012 - 219 ataków, 537 aresztowanych
2013 - 152 ataki, 535 aresztowanych
2014 - 199 ataków, 774 aresztowanych

Jak wypada Francja na tle innych państw? W ubiegłym roku doszło w tym
@legion2012: Chyba coś źle przeczytałem, zarzucasz mi przedstawienie aktualnych danych? Odwracasz kota ogonem, nie masz żadnych argumentów.

W poprzednim wpisie podałem adres strony, masz tam szereg raportów. Niestety dla ciebie w XXI wieku w Europie terroryzm islamski nigdy nie był dominujący. Wyprzedzają go nawet ekstremiści prawicowi i lewicowi. Gdybyś miał problem z poprzednim wiekiem to do XX wieku dominującą formą terroryzmu na świecie były właśnie akty o motywie narodowym, etnicznym i
@Luka_Wars:

ale podawaj sensownie dane z raportu:
"In 2014, a total of 774 individuals were arrested for terrorism-related offences. This number was significantly higher than in 2013 (535). Most arrests occurred in France (238), followed by Spain (145) and the UK (132). The largest proportion of arrests was linked to religiously inspired terrorism (395), as it was in 2013 (216). This continues a trend that has been observed since 2011."

dane
@Niecny: Protestanccy fundamentaliści podkladajacy bomby pod kliniki aborcyjne w USA, Animal Liberation Front, Bodu Bala Cena na Sri Lance - buddyjscy terroryści atakujący meczety i kościoły katolickie - mam wymieniać dalej? Muzułmanie według Europolu są odpowiedzialni globalnie za ok.20 procent aktów terroru na świecie.
@jedzbudynie: okej, masz rację, ale wiesz jaki jest problem? Że wśród tych 10 milionów są ludzie którzy będą chcieli Cię zabić, czy Ci się to podoba czy nie i jest jeszcze większy problem że nie da się oddzielić tej "grupki 20 osób" od pozostałych.
Ja rozumem wasze dane i argumenty i ciężko się z nimi nie zgodzić ale jak można nie widzieć zagrożenia ze strony muzułmańskich radykałów?
Poza tym ataki ira i eta miały podloze czysto polityczne i dotyczyły obiektów rządowych a tu zginęli przypadkowi ludzie. Z czystym sumieniem można powiedzieć że za te najgorsze i najperfidniejsze zamachy odpowiedzialni są muzułmanie