Wpis z mikrobloga

Teraz wykop pokazuje skrajne #!$%@? i daje się ponieść emocjom. No jasne że można nie chcieć imigrantów, a terrorystów nazywać śmieciami i #!$%@?.
Ale nie, na tym się nigdy nie kończy.
Średnio humanitarny wykopek tworzy cały czas wpisy typu: "#!$%@?ć wszystkich brudasów", "dobrze że im obóz w Callais płonie", "a zabije ich wszystkich". I to jest problem.
Przez takie nastawienie uchodźców bije się na ulicach, a antyimigranckie pomysły są karykaturyzowane.
90% nie ma z terrorystami nic wspólnego. To nie wystarczający argument żeby ich przyjmować, ale na pewno starczający żeby przestać tak strasznie nienawidzić.
Połóż pistolet na stół...
  • 23
@OpenTheWidow: Skąd Ty wiesz że 90% nie ma nic wspólnego z terrorem ? Ich księga wyraźnie mówi o nienawiści do niewienych, więc zakładasz po prostu że są dobrzy a te zamachy są przypadkowe?
Przez takie nastawienie uchodźców bije się na ulicach


@OpenTheWidow: nie ma żadnych uchodźców. Są islamscy terroryści i nielegalni imigranci socjalni sprowadzeni przez socjalistyczną mafię #!$%@?ów, żeby niedługo dokonać "resetu" gospodarki w drodze wojny.
@OpenTheWidow: jeszcze niedawno o tym bym nie pomyślał, ale dzisiaj cieszę się z takiego rasizmu. Serio.

Mimo że z JKM się zgadzam w 25% max to powiedział mądre słowa: "nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale każdy terrorysta jest muzułmaninem".

Mieszka taki obok, wydaje się normalny aż któregoś dnia mu odbija. Ta cała nienawiść ma solidne argumenty w postaci własnego bezpieczeństwa.
@OpenTheWidow: Mam nadzieję, że to bait. W tym przypadku te w sumie wzięte z dupy 90% nie wystarczy aby ich przyjmować. Jestem trochę wcięty i mogę wszystkiego nie rozumieć, ale wolność jednych nie może być okupiona kosztem innych ludzi. Nie wpuszczaj gościa, który może nasrać ci na środku pokoju, nawet jeżeli zrobi to w 1/10 przypadków - dywan prędzej, czy później będzie śmierdział.
@benethor:
@Astolus:
@stoprocent:
Część przyjeżdża do pracy, inni po socjal jeszcze inni uciekają przed wojną.
NIE jest celem mojego wpisu(dosyć mało radykalnego moim zdaniem) przekonywanie do przyjmowania powyższych, ani jakikolwiek komentarz w tej kwestii.
Chodzi mi o nienawidzenie ludzi pochodzących z pogrążonego w wojnie i nierównościach Bliskiego Wschodu, gdzie liczy się prawo silniejszego, reżimy wspierane przez zachód stosują terror, a opozycja to islamskie bojówki.
Urodzenie się tam to odwrotność