Wpis z mikrobloga

@realizta: Nie było

odkąd po raz pierwszy obejrzałem #starwars to do dzisiaj się zastanawiam jak to się stało, że siły zbrojne Imperium wywaliły kasę na takie MEGAGÓWNO jak maszyny kroczące.

Zastanówcie się. Ktoś musiał totalnie wziąć w łapę za ten przetarg. Imperium musiało takowy rozpisać bo od samego początku to byli legaliści i biurokraci. Potrzebowali opancerzonej broni o dużej sile rażenia, która będzie zdolna działać na trudnym terenie, także na Hoth.
a.....a - @realizta: Nie było
 odkąd po raz pierwszy obejrzałem #starwars to do dzisi...

źródło: comment_CXH24u52uZQV87KTkaQcenUr1bOzEYt6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@realizta: Ale misie walczyły na swoim terenie doskonale się maskowały miały pomoc jedi i świetnie niewyszkolonych rebeliantów a świetnie wyszkolone oddziały imperium miały przez całą sagę -1000 do celności...(poza momentem czyszczenia jedi ale wtedy byli de facto jeszcze dobrzy...)
  • Odpowiedz
odkąd po raz pierwszy obejrzałem #starwars to do dzisiaj się zastanawiam jak to się stało, że siły zbrojne Imperium wywaliły kasę na takie MEGAGÓWNO jak maszyny kroczące.


@analiza-matematyczna: ja Ciebie doskonale rozumiem, nawet się po cichu zgadzam, ale lepiej żeby tego nie przeczytał mój czterolatek, fanatyk maszyn AT-AT. Chyba by Cię udusił gołymi rękoma...
Poza tym AT-AT to miały po prostu dobrze wyglądać, siać strach i zniszczenie. I - jak widać
  • Odpowiedz