Wpis z mikrobloga

@kufelmleka: To studia rozumiem zaoczne? No to wsiadaj w pociąg w niedziele po zajęciach i zapieprzaj cały tydzień po pagórkach. I nie tłumacz się pacą. Bierz urlop/chorobowe i wio w bieszczady.
  • Odpowiedz
@wajdzik: Niestety odrabianie przedmiotu w weekendy. ( )
Ale już niedługo, już niedługo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mają tam świetne piwo "BiesCzadowe". Koneserem nie jestem, ale jak dla mnie rewelacja. Może wpływ na to ma też, fakt, że po całym dniu wędrówki wszystko smakuje.
  • Odpowiedz
@kufelmleka: Akurat piwo bieszczadzkie (jeśli myślimy o tym samym) mało ma z Bieszczadami wspólnego. Jest robione w jaśle lub raciborzu (zależy o którym piwie mówisz, bo są dwa). Bardziej polecam browar Ursa Minor lub browar z dukli.
  • Odpowiedz
@wajdzik: @kasiknocheinmal: Ursa ma swój lokal w Krakowie. Według znawców piwo jest przeciętne. Mi podchodzą te ciemne, czuć chociaż jakąś różnicę między nimi:) W samych Uhercach polecam sklep z pamiątkami i książkami, mają ciekawe pozycje. Co do Dukli to już Beskid Niski. Reszta browarów leci z Raciborza z różnymi naklejkami, czy to Biesczadowe czy inne Siekierezady.
  • Odpowiedz