Wpis z mikrobloga

@kibiklops: a ja właśnie na GB dostałem 1k punktów (20$) za reckę ich strony - szukam czegoś do kupienia, problem z tym, ze za punkty można zapłacić max 30% wartości przedmiotu ;/
@Thexil: napisałem 1 reckę xiaomi yi (wraz z zdjęciami i filmem), potem customer service się zgłosił czy bym nie napisał recki ich sklepu na 3 stronach - takie typowe ochy i achy (w większości skopiowane i lekko zedytowane z tego co znalazłem na tych stronach), co by punkty dali ;)


Najzabawniejsze jest to, że jak napisałem, że czekam na przesyłkę powerbanku już prawie 3 tygodnie, to chwilowo 'zawiesili' rozmowy :D dopiero
@Thexil: ktoś na wykopie napisał, że jak się fajną reckę napiszę to się zgłaszają, bo jakby nie patrzeć, to żeby wydać 1000 pkt (mam 1130 chyba) muszę zrobić zakupy za ~100$ więc i tak są do przodu)
@Sadorus: mi przysłali kamerkę i powerbanka w ~3tygodnie (każda osobno) - pewnie też raz się nadzieję i znajdę te 3 strony od recek i będe im opinie psuć ;)
@kibiklops: Gdyby Gearbest wysyłał to co się "złapało" w dobrej promocji to tak, można anulować Ali. Zawsze jak coś od nich wyrwałem w świetnej cenie to okazywało się, że płatność jakoś nie chce przejść, zwalali winę na Paypal i mój bank. Jak produkt w normalnej cenie, to problemów jakoś nie było.