Wpis z mikrobloga

@BeardMan: Dobra, to powiem Ci, że ja tam byłam, bo zajmuję się m.in. organizowaniem eventów i wszyscy bogaci klienci chcą u Amaro. I gdzieś tam kiedyś organizowaliśmy jakąś kolację, dlatego pozwolę sobie obalić kilka mitów:
- kolejki do tej restauracji nie są tak długie, że trzeba rezerwować rok wcześniej - nie wiem, kto wymyślił taką bzdurę, pewnie sam Amaro, żeby sobie narobić splendoru; my zarezerwowaliśmy na 3 miesiące przed i było
@fraulein_: jestem ciekaw w jakich miejscach się stołujesz skoro twierdzisz, że 3 miesiące oczekiwania na stolik to standardowy czas jak na Warszawe. 2-3 tygodnie MAKSYMALNIE - to jest raczej norma w większości stołecznych knajp. Nie mówię, że to źle dla Amaro, widocznie jest popyt. Ale nie wmawiaj biednym mirkom, że w Warszawie trzeba czekać 3 miesiące na rezerwacje stolika. Srogo prychłem
@troniu: Ale mówię tu z perspektywy osoby, która organizuje różne imprezy, a nie się stołuje w tych miejscach. Przyjęłam założenie, że w perspektywie innych miejsc, w których organizuje się różne wydarzenia za dużą kasę, 3 miesiące to normalny czas oczekiwania. Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne.
@pavulon78: Nie, na normalny obiad we dwoje czekasz może 2 tygodnie max, czasami wejdziesz z marszu, zależy jaka knajpa, nie chcę kategoryzować. Ale jak jesteś firmą, robisz imprezę dla wielu osób to trwa trochę dłużej.
@fraulein_: Jesli chodzi o czas oczekiwania to nie ma problemu, nie spieszy mi sie. Dlaczego w ogole chce tam isc, obejrzalem film Ugotowany i strasznie mi sie spodobalo to jak te dania sa podawane, ich wyglad, dobieranie wszystkich skladnikow, caloksztalt. Jadlem w nie jednej restauracji w Warszawie ale zadna nie miala Gwiazdki Michelina, wlasciwie to tylko Amaro chyba ja ma w Polsce. Chce po prostu zobaczyc, czy w ogole i jak
@fraulein_: ok, jeśli chodzi o zorganizowanie większej imprezy to faktycznie może tak być, ale z drugiej strony nie siedze w temacie więc się nie wypowiadam:) nie zrozumieliśmy się cumplu
@pavulon78: jak wyżej - żeby zarezerwować stolik nie trzeba tyle czekać, maksymalnie 2-3 tygodnie a to już naprawdę wyjątkowo
@troniu: Moze nie standardowy ale zalezy pewnie od miejsca, raz w Hiltonie czekalem prawie dwa miesiace, bo nalozyly sie rozne okazje w tym czasie na siebie organizowane przez sam hotel.
@BeardMan: Ja byłem, jak nie szkoda Ci kasy to warto :)
Nigdzie jeszcze nie byłem tak obsługiwany, tylko jeśli chcesz iść gdzieś w lutym, marcu to dzwoń teraz :P
Ja pamiętam że jakoś we wrześniu na początku dzwoniłem i miałem 17 listopada wolny termin
Jak już będziesz to bierz 8 momentów bo mniej się nie opłaca no i zestaw alkoholi do tego, to zobaczysz jak najlepsi sommelierzy z Polski Ci będa
@BeardMan: 4 przystawki, 8 dań, 2 desery, do każdego dania kieliszek wina/alkoholu, zależy co wybierzesz.
Mnie kosztowało to dokładnie 1280zł :P
No i ja się nawet najadłem ;D
Przystawki to są takie na raz do buzi xD jak np "szpik kostny" a to kawałek pietruszki z czymś tam w środku xD
Dania zwykłe są bardzo dobre, miałem tatar z sarny, kaczkę, jakąś tam rybę, już nie pamietam bo to rok temu
@Oskarek89: Szpik kostny, łaaał nigdy nie jadlem ( ͡° ͜ʖ ͡°) To cenowo nie ma tragedi wlasciwie. 600 zl zazwyczaj w normalnej restauracji sie zostawia na jedna osobe za jakis solidny obiad. A dostane schabowego xd ?
Ale mówię tu z perspektywy osoby, która organizuje różne imprezy, a nie się stołuje w tych miejscach. Przyjęłam założenie, że w perspektywie innych miejsc, w których organizuje się różne wydarzenia za dużą kasę, 3 miesiące to normalny czas oczekiwania. Mam nadzieję, że teraz jest wszystko jasne.


@fraulein_: @troniu: boże, żebym ja organizując eventy miał do dyspozycji 3 miesiące, to to by była najpiękniejsza praca na świecie. gdzie tak dobrze masz,
@BeardMan:

Szanowny Panie,
Najbliższe dostępne terminy na kolację to 8, 9, 15, 16 grudnia.
W grudniu podczas kolacji oferujmy jedynie menu świąteczne 12 moments w
cenie 395 pln od osoby.
W celu dokonania rezerwacji prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu.