Wpis z mikrobloga

Powiedz mi jakim cudem Europa może przebijać Afrykę czy Bliski Wschód? Gdzie masz takie wojny jak w Jemenie, Syrii, Iraku? To już w Rosji na Kaukazie jest spokój.


@Kaczypawlak: Zdecyduj się czy mówisz o wojnie czy o terroryzmie. To dwa zupełnie różnie zjawiska.

A po co? Nie mogą u siebie załatwiać tych spraw? Mi wystarczą takie lewaki twojego pokroju;]


Jeśli ja jestem lewak to kim ty jesteś? Boli ciebie dupa,
  • Odpowiedz
Zdecyduj się czy mówisz o wojnie czy o terroryzmie. To dwa zupełnie różnie zjawiska.


@Luka_Wars: No czyja wiem, w Donbasie na przykład nie ma wojny, tylko jest "operacja antyterrorystyczna"( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli ja jestem
  • Odpowiedz
No czyja wiem, w Donbasie na przykład nie ma wojny, tylko jest "operacja antyterrorystyczna"( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: To jedynie świadczy o zasadności wyodrębnienia w prawie karnym terminu grupy terrorystycznej i czynu o charakterze terrorystycznym. W Rosji mógłbyś być sądzony za terroryzm kradnąc samochód Putina.

A to
  • Odpowiedz
@kawa-i-papierosy: Tu chodzi o radykalny islam tatarzy polscy żyją tu od wielu wielu lat i nic się im nie dzieje bo potrafili sie zasymilować nikt im nie dawał nic za darmo potrafili zapracować na swoje życie ,a "uchodzcy" chcą mieć wszystko na talerzu i to jest złe bo potem nie bedą chcięli pracować jak i asymilować.
  • Odpowiedz
Ja myślałem, że wolnorynkowej prawicy nie przeszkadza swobodny przepływ towarów, usług i ludzi.


@Luka_Wars: Nie przeszkadza, jednak ci ludzie to zwyczajni cyganie i pasożyty społeczne, ponadto bez dokumentów i mogą być niebezpieczni, patrz co we Francji się dzieje. W Szwajcarii jest od groma wolności i prawdziwej demokracji, a tam krzywo patrzą na przybyszów z innych krajów, którzy chcą się u nich osiedlić. Chyba, że to ludzie pokroju Kulczyka z mnóstwem kasy( )

Dotyczy to każdego. Nie każdy muzułmanin jest
  • Odpowiedz
Nie każdy, ale niestety większość, więc trzeba po prostu robić odsiew i tyle.


@Kaczypawlak: Zadaj sobie pytanie z czego to wynika. Religia jest punktem zapalnym nawet na Bliskim Wschodzie. Niezadowolenie społeczne wyrasta najzwyczajniej w życiu z ubóstwa. Tam gdzie jest bieda i wykluczenie społeczne, tam jest kontestacja ładu i fundamentalizm. Francuscy muzułmanie to zazwyczaj ubogie rodziny imigranckie.
  • Odpowiedz
Religia jest punktem zapalnym nawet na Bliskim Wschodzie.


@Luka_Wars: Ale chrzanisz, nikt w Europie za to nie zabija, chyba, że akurat przybysze z tego rejonu.

Niezadowolenie społeczne wyrasta najzwyczajniej w życiu z
  • Odpowiedz