Wpis z mikrobloga

@MrTukan: w Sztokholmie codziennie w lato można spotkać orkiestre na koniach i nikt za bardzo nie sprząta po nich. Prywatne osoby też jeżdżą po wyznaczonych i niewyznaczonych drogach dla koni. Psie kupy sprząta każdy ale już końskich nie, gdzie tu logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@troodon: Nie wiem jak bardzo w gimnazjum można być. Wpisz sobie w google. Wychodzą wyniki które sugerują zagadnienie niewolnictwa, seksniewolnictwa, rekruterów, gangi trudniące się przemytem niewolników.... a ty podciągasz pod to jakiegoś hodowcę.
Co do pierwszego: każdy ma wolną wolę dysponować swoim ciałem, ale nierząd zawsze hańbi.
@troodon: ad.1 - google
ad. 2 - to rozszerz o pokazy garnków i odkurzaczy, bezpłatne badania i wciskanie superelektromagnetoztomizera, a także namawianie na oferty call center... no taki jest handel.

Prostytucja jest hańbiącym zajęciem, przy czym ostracyzmowi podlega zarówno osoba sprzedająca swe ciało, jak i osoba kupująca. Pod tym względem nie ma dla mnie różnicy, a nawet o wiele więcej świń jest w amatorach panien z roksy niż w pannach z