Wpis z mikrobloga

@Maister37: no ja wiem że gra jest bardzo długa i naprawdę dobra. ale ostatnich misji po prostu nie ma i musieli czymś zakleić tę dziurę by było razem 50 tak jak mieli w planach. gdyby nie Konami to by to dokończyli i wydali rok później
@leniwy_drwal: nope, każda strona, gazeta itp może sobie wybierać, są też trochę większe gale jak VGA (teraz chyba mają zmienioną nazwę), wiedzmin już np. dostał tytuł gry roku skądśtam. (Golden Joystick Awards, przyznają nagrody grubo przed końcem roku). Także suma sumarum sporo gier z danego roku może potem zrobić "goty edition" i technicznie nie kłamać.
@durielek: A ja sugeruję, że jednak W3 w dniu premiery był lepszy od F4.
Co jak co, ale F4 to dla mnie porażka roku. W #!$%@? bugów, grafika to gówno, a cała gra wygląda, jakby była modem do Skyrima, a nie osobną produkcją. Negatywne oceny użytkowników są jak najbardziej zasłużone. Na steamie również trup ścieli się gęsto. Osoby, które pograły 2-4h "Super gra, świetna grafika, śmieszny piesek, polecam". Osoby, które pograły
@durielek: widziałem f3 i skyrima, tyle mi wystarczyło, kupie grę jak będzie za 5 euro za rok jakoś, bo pewnie bardzo szybko cena spadnie za tego gniota, a potem za kolejny rok wszystkie dlc za 5 euro