Wpis z mikrobloga

O k---a nie będzie żadnych wysyłek z JD!

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama właściciela sklepu jd.com okazało się, że facet popełnił s---------o. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść oszukiwania go przez Polaków zakładających fałszywe konta. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie kupować, zamawiać i płacić tylko musicie cebulować na tym, że ktoś chce wypromowac sklep? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten facet przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, i swój sklep, który w dobrej wierze chciał wypromować, a nawet to mu zabraliście. Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem kombinatorstwa w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy mający sklep na allegro popełnił s---------o bo dużo ludzi w internecie zamawiało od niego produkty za pobraniem i nie odbierało ich, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.

#jd #cebuladeals
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach