Wpis z mikrobloga

Kupon podany wczoraj w grze, licze, ze wejdzie.

Maly kupon na pierwsze mecze ME u19

Zgodnie z prosba Mireczkow powstala lista.
Pierwsza zasada- to jest sport i wszystko sie moze wydarzyc i nic nie jest pewnego. Nasza w tym glowa zeby wybrac odpowiednie zdarzenia, ktore dadza nam profit. Prosze byc przygotowany na wtopy rowniez

Wolam:

@Dolan @kepucz @Michellaga @TomiliDzonsWSciganym @ozzi91: @ikeerer: @Tyrese: @CzarnyWinyl: @hafn: @c1n3k: @MaNiEk1: @dhermes79: @turkusowakoszulka: @poprawnie-niepoprawny: @chlebo91: @Wawilen_Tatarski: @praworeczny_mankutBB: @cfani4k: @Kolarzino: @Fontanero:

Dopisz sie w komentarzu....

#bukmacherka
#hasbet
Rumbago - Kupon podany wczoraj w grze, licze, ze wejdzie.

Maly kupon na pierwsze m...

źródło: comment_Zg7P7uidIvc7Ro5zTMhER7ouoHWWFo6i.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rumbago: oj kupon na Izrael baaardzo ryzykowny mimo, że grają z Maltą. Obecna koszerna młodzież to tragedia, ostatnio widziałem mecz u21 z Polską i to był poziom absolutnych outsiderów. Ja się zdecydowałem na to nie stawiać, za to postawiłem over 4,5 na Portugalia - Mołdawia w dublu z Ukrainą.
  • Odpowiedz
@forkas: hm szczerze mówiąc nie wykrakałem, wystarczyło troszkę przeanalizować sytuację obu drużyn żeby dojść, że to naprawdę bardzo ryzykowny mecz mimo niezłego kursu. Sam fakt, że to mecz "potęgi" takiej jak Malta nie wystarczy do postawienia pieniędzy - w końcu jest jeszcze druga strona medalu, a w tym wypadku ta druga strona jest obecnie na poziomie niewiele wyższym niż Gibraltar, z którym Maltańczycy wygrali ostatnio 3:1 :)
  • Odpowiedz