Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke
witajcie! :)
dziękuję za wiele PW, ciężko odpisać mi na wszystkie od razu..
Ale staram się powoli każdemu z Was odpowiedzieć chociażby krótko :)
wczoraj męczyła mnie gorączka przez cały dzień, do tego dzień w dzień podawane mam bez przerwy środki moczopędne, których zadaniem jest wypłukanie chemii z organizmu przyjętej przed przeszczepem
problemem jest również duże osłabienie organizmu, który teraz powinien być już wzbogacany o środki immunosurpresysyjne, ale jak to mówią lekarze.. jestem zbyt chory, żeby chorować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ciągle leżenie, jakby to komicznie nie zabrzmiało - jest męczące i bolesne.. całe szczęście udało mi się uzbierać już tyle sił, że w ratach udaje mi się samemu dojść pod prysznic i tam samemu własnymi wiciami ogarnąć co trzeba..
gnida84 - #gnidamabialaczke
witajcie! :)
dziękuję za wiele PW, ciężko odpisać mi na w...

źródło: comment_qTnofPi00oqT0lYjW7Y9Cr1cnJPnSJVk.jpg

Pobierz
  • 50
@fernando_alonso: a Agaty Mróz doszło do infekcji, która zaczęła się od jamy ustnej.. jak się okazało kamień nazębny też może zabić.. jeśli przeszczep się nie przyjmie to wiadomo by było na początku przeszczepu, że coś jest nie tak.. wtedy trzeba było pobrać od dawcy raz jeszcze komórki, gdyby to nie to poproszono by dawce zapasowego.. jeśli to by nie wyszło, to ja hospitalizacja i immumosuppresanty na utrzymanie organizmu przy życiu i
@fernando_alonso: a Agaty Mróz doszło do infekcji, która zaczęła się od jamy ustnej.. jak się okazało kamień nazębny też może zabić..


@gnida84:
Moze moze. W zebach miewa np. poczatek zapalenie powiezi, czesto skutkujace amputacjami, albo problemy z sercem. Myjcie zeby dzieci.

PS: Zdrowia!
Pamietaj ze teraz jak juz zostales celebryta na wykopie nie mozesz umrzec, to byloby nieuprzejme.