Wpis z mikrobloga

Przykre to jest jak na was patrzę i widzę co się dzieje w tym tagu xD Nie wiedziałem że tak wiele cebulaków na wykopie.
Zamawiacie gówna z których nawet nie będziecie korzystać.
Kubki samomieszające dające raka. Chwytaki xD Konia będziecie sobie tym walić?
Już widzę jak przyjdzie paczka od listonosza xD
"Mamo, mamo, patrz, 5 centów zapłaciłem XD #!$%@? deal życia, za miesiąc jak skończę 36 lat w końcu się wyprowadzę"
#jd #cebuladeals #polakibiedakicebulaki #polakicebulaki
  • 71
@moreover: No czasem bywają momenty, kiedy trzeba podejść do kompa i coś przestawić, kliknąć itp, właśnie dla takich chwil powstał taki sprzęt jak bezprzewodowa klawiatura z touchpadem
@Oskarek89: To takie POLSKIE śmianie się z innych. Mi janusze z #jd totanie nie przeszkadzają skoro to innemu nie robi to krzywdy a serwis daje sam taką możliwość to korzystają, proste.
@Kyuko: Podobnie u mnie, chciałem kupic tylko jakiś ciekawszy powerbank, to nie, bo juz jakies blokady numerami, a większość i tak wykupiona...
serwis daje sam taką możliwość to korzystają, proste.


@Brikof: To tak jakbym powiedział, że mogę ci rzucić kamieniem w okno bo nie ma żadnej przeszkody. Przecież to logiczne, że jak ktoś #!$%@? 10 multikont żeby sobie nabijać kupony to nie jest zgodne z intencjami serwisu.
@Oskarek89: nigdy nie zrozumiem ludzi którzy coś kupują tylko dlatego, że promocja albo przecena czy wyprzedaż. Ostatnio w jakimś centrum handlowym niedaleko mnie była wyprzedaż butów minus miliard procent taniej, niektórzy nie mogli się nadziwić dlaczego nie jadę i nie kupuje na 10 lat do przodu. A po co mi #!$%@? skoro mam wystarczającą ilość par butów potrzebną do życia?!