Wpis z mikrobloga

#pracazagranica #uk #anglia #emigracja no nie za ciekawy poczatek. Najpierw zostalem wydymany przez dhl w daventry robilem za friko jak łoś dwie zmiany po 12 i 17 godzin na koniec przesuwanie assesmentu i teoria z dupy. I nawet nie doczekalem egzaminu z jazdy. Lipa. Mieszane uczucia bo jak mam jezdzic patrzac tylko w lustra to nie wiem o co chodzi ;/ w pewnym momencie treningu nie wiedzialem #!$%@? jaka predkoscia moge jechac bo mirrors i mirrors. You should take mirrors more... Bla bla bla... Isc na magazyn trzeba i #!$%@?... ;/
  • 18
@gostas mam c, c+e, ang ppdstawa komunikatuwny zalezy co kto. Doświadczenie w Polsce solowki smieciarka busy. A co masz cos? Patologia podobno dhl oblewa jak sie im podoba.
W Birmingham jest praca dobrze płatna w dhl dla land rovera mogę coś więcej wiedzieć popołudniu. Jeśli w listopadzie agencja niema dla Ciebie pracy to albo Agencja jest słaba albo z jakiegoś powodu nie chcą Ci nic dać na wiek ,doświadczenie ,język ,punkty itd
@jan_biegun_ a Twoi znajomi mają przez agencję w tym Birmingham czy maja kontrakt bezpośrednio? Napisz jak Będziesz wiedział coś popołudniem
@marekrocki jak tam jest w sensie twój znajomy przez agencję paracross chce się tam dostać? Ciężko zdać jazdę patrzysz w lusterka co dwie trzy sekundy a obok ci siedzi i mówi byś patrzył więcej. Wtf? Pisz co chcesz wiedzieć. Na solówke dla jd wetherspoon dhl fajna praca lekka przyjemna tylko trenerzy cioty