Wpis z mikrobloga

@danoxide:

Tak na poważnie to koledzy powyżej ostro Cię ładują pod skos, albo najprawdopodobniej maja nieaktualne info, mnisi jakiś czas temu zdecydowali się na sprzedawanie piwa poza klasztorem i jest ono dostępne po ok 50zł za sztukę. W Szczecinie w Elysium jest dostępne.
@pokokoko1: To kup I pokaz, bo takie akcje sie zdazaja ale okoliczne sklepy potem wygladaja jak Biedra w dzien wyprzedazy Crocksow, a w Polsce widzialem owszem - podroby. Myslisz ze dlaczego ludzie sie tym tak jaraja? Bo mozna je kupic za 50 zl w sklepiku z pamiatkami?
@danoxide: @pokokoko1: @Hatespinner: Westvleteren XII jest spokojnie do dostania w PL - trafia się czasami w sklepach z piwami w Opolu czy Wrocławiu - cena na poziomie 40-50zł, zazwyczaj też można dostać inne Westvleteren. Ja swojego kupiłem w marcu i planuję go wypić za jakieś 2-3 lata.
@stjimmy: @kma1987: Jak jest prawdziwe to gratuluje. Mozna to pchnac za co najmniej dwa razy tyle. Ale wyszukajcie Westvelteren scam/fake i poczytajcie ile smieszkow zarabia na sprzedawaniu byle czego. A najlepsze, ze przecietny ziomeczek z Polski w zyciu nie bedzie wiedzial co pije.

@majkelr: Ja slyszalem, ze ogolnie jest mocno przereklamowany. Poza tym juz mi jakos przeszla ta faza gdzie musialem go wypic.
@Hatespinner: Spoko, mam w domu dwie butelki, więc jak wrócę to mogę Ci strzelić foto a z tego co pamiętam to w moim sklepie piwnym stał jakiś czas i nikt się nim nie interesował (jeśli dalej nie stoi)