Wpis z mikrobloga

Dwóch mirków, mianowicie @KonfederatZBaru oraz @Nikron poprosili mnie o przekopiowanie mojego komentarza spod pewnego wykopaliska na temat małego Murzynka który spalił pewną akcję na żywo w telewizji. Zatem kopiuję mój komentarz i zobaczymy co się stanie.

Pierwotnie napisał niejaki @burcadbadeed

Cóż za różnorodność kulturowa w tej naszej telewizji


Nawiązując do rasowej różnorodności dzieci biorących udział w programie.
Na co odpisałem

To się fachowo nazywa inżynieria społeczna. I piszę to ja, który ma za żonę Meksykankę. Jest coś strasznego w tej nadreprezentacji. Wmawia się nam, że jest to wyraz otwarcia na świat, tolerancji i europejskości. Gówno prawda. Jest to gra na polskich kompleksach. Psychologiczne podejście inspirowane lewicową ideologią. Jest to swoisty odwrócony rasizm. Czarny jest dobry, nie dlatego, że jest dobrym człowiekiem, ale dlatego, że właśnie jest czarny. Biały jest gorszy, bo pospolity. Ja kocham swoją żonę nie za kolor jej skóry, ale za to, jakim człowiekiem jest, tymczasem to, co obserwuję w mediach to jakaś parodia, świat w krzywym zwierciadle. Nauczmy się stosować równe kryteria. Nie popadajmy w obłęd, jak Niemcy, którzy po wojnie stali się największymi przyjaciółmi Żydów, choćby Żydzi popełniali najgorsze zbrodnie. #!$%@?ć poprawność polityczną, nie dajmy się zniewalać tej chorej lewackiej ideologii. Nie jestem rasistą. Nie jestem anty-rasistą. Jestem anty-anty-rasistą. Jakkolwiek idiotycznie to brzmi, ale to nie ja wymyśliłem absurd politycznej poprawności. Czarne jest czarne, a białe jest białe i wróćmy do tego, do cholery. Faktem jest, że czarni są lepsi od białych w pewnych dziedzinach. Skośnoocy - w innych jeszcze. Co w tym złego? Nic, ale nie walmy głupa, bo z tych samych faktów wynika jednocześnie, że są kategorie w których są GORSI. Ale to nie wszystko. Są gorsi - tylko statystycznie, bo nie oznacza to, że nie znajdą się jednostki o wiele lepsze w danej dziedzinie. I tak może być doskonały biały biegacz i doskonały fizyk teoretyczny - Murzyn. Negowanie rzeczywistości nic nie da, kreowanie alternatywnego porządku społecznego poprzez faworyzowanie pewnych grup jest gwałtem. Nie wolno gwałtem walczyć o wyimaginowaną równość, której nie było i nie będzie. To doprowadzi jedynie do tragedii. Jak już doprowadzało onegdaj.
  • 2
@mike78: > Są gorsi - tylko statystycznie.
jakieś wiarygodne badania proszę, inaczej nie udawaj, że nie jesteś rasistą.
a ten ton przypomina mi Krzysztofa Bosaka, który potrafi brzmieć mądrze