Wpis z mikrobloga

@qlimax3: aż łza w oku się zakręci, ale nie ma co porównywać tych dwóch gier ze sobą bo są zupełnie różne, jedyne co można porównać to czy producentom i twórcom gry udało się osiągnąć zamierzony cel czy nie

@Khaine: @MrShaman: @Wolvi666: W wiedźmina grałem tylko pierwszą cześć, jakoś nie mogę się przekonać także proszę o odpowiedź. Czy to nie jest tak, że w wiedźminie fabuła jest czerpana z książek Sapkowskiego i dodawane jakieś szczegóły od twórców? Czy jest tylko uniwersum a fabuła zupełnie niezależna? Jeśli tak w F4 mają trochę ciężej pod tym względem.
@Czerwonoswiatkowiec: @Khaine: @Wolvi666: najlepsze jest to, że Sapkowski wcale nie docenia tego co zrobili CDPR z jego serią i tak w ogóle to on im łaskę zrobił, że pozwolił im zrobić grę na podstawie Wiedźmina. Wielu ludzi pewnie nie wie, że Sapkowski to trochę taki gbur i ich współpraca z CDPR to chyba tylko była przy podpisaniu umowy i gdy wpływa kasa na konto od nich ( ͡°
Ja mam wrażenie, że Sapek jest #!$%@?, że większość młodych kojarzy twór jego życia z grą komputerową z którą mało co on sam ma wspólnego. Dla człowieka tak ambitnego jak on musiał to być niezły cios, tworzył coś i odniósł duży sukces na stałe zapisał się do do historii polskiego fatntasy. Nie był to taki sukces jak gra, bo ta ma o większy zasięg, ale #!$%@? jakbym był nim i przeczytałbym w
Sapkowski ma trochę racji mówiąc, że wpływ rozgłosu gry na popularność na Zachodzie książek o Geralcie, ma dwie strony tak jak miecz ma dwa ostrza ( ͡ ͜ʖ ͡). Z jednej więcej ludzi dowie się o Wiedźminie, ale też sporo mylnie uzna książki za "upowieściowienie" gry. A żaden szanujący się czytelnik (nie będący fanem zbierającym wszystko co ma na sobie znak The Witcher) takiej nie kupi.

@
ma dwa ostrza ( ͡ ͜ʖ ͡). Z jednej więcej ludzi dowie się o Wiedźminie, ale też sporo mylnie uzna książki za "upowieściowienie" gry. A żaden szanujący się czytelnik (nie będący fanem zbierającym wszystko co ma na sobie znak The Witcher) takiej nie kupi.


@KonradLuzik: Chyba tylko w Polsce, czyli na zadupiu :p