Wpis z mikrobloga

Zrobiłem dziś tak twarde i zbite gówno że myślałem że właśnie dokonałem cudu i jestem pierwszym mężczyzną który urodził dziecko. Nie dość że miałem wrażenie że sram żyletkami, widziałem krew na papierze którym się podtarłem (i nie był to zwykły szarak znany z takich właściwości), piecze mnie do tej pory to jeszcze zatkał mi się kibel i musiałem użyc spirali. A jak wyglądała wasza dzisiejsza defekacja?
#srajzwykopem #gownianyrownik #historiefekalne #fekalia #kupasmiechu #nauka #zabawa #rozrywka #bdsm
  • 14
  • Odpowiedz
@mamomuszekupe: Współczuję. Moją regularną defekację można porównać jedynie do szwajcarskiego pociągu wyjeżdżającego z tunelu pod alpami - szybko i na czas. w 99% ta dwójkowa kolej jeździ tak bezproblemowo, że żal marnować papier, ale jestem człowiekiem z zasadami więc nie wypada zrobić przeglądu tunelu. Czasem, zwłaszcza na kacu dochodzi niestety do potężnej katastrofy, którą trudno opisać - dlatego załączam przybliżony obraz takiego rozwoju wydarzeń.

#srajzwykopem #historiefekalne #kupasmiechu
K.....e - @mamomuszekupe: Współczuję. Moją regularną defekację można porównać jedynie...

źródło: comment_lyDyZdfGZ5UmSpIT2Jk5ndCdQMuO9HXV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mamomuszekupe: Nie wiem czy zmyślasz, ale masz.
Jeżeli to utrzymujący się od dłuższego czasu problem lub bedzie sie utrzymywał to masz poczytaj:
http://www.wykop.pl/link/2259106/moj-eksperyment-jak-wyleczylem-hemoroidy/
nie chodzi mi o hemoroidy tylko o łatwość wypróżniania w tej pozycji
Konkretnie:

Przy każdej "dwójce" siadałem na kiblu tak, żeby nogi były na stołeczku, przez co robi się z tego pozycja kucająca


Nie trzeba się męczyć przy wypróżnianiu, obecnie nie cisnę w ogóle, wystarczy że usiądę na
  • Odpowiedz