Wpis z mikrobloga

@Je86: > @milopuch: ja za to licze, ze Twoja matke wyrucha i poderznie gardlo jak nieczystej swini jakis wzbogacony kulturowo biedny uchodzca ucoelajacy przed wojna. Ot masz swoj poziom .

Tak trochę słaba anlogia - ja nie robię sobie heheszków z problemu uchodźców i zmian które niewątpliwie nastąpią wraz z ich masową falą. Ty tylko źle mi życzłeś - ja mu życzyłem zgodnie heheszkami ze zmiany nowoczesność->katoliban.
btw
  • Odpowiedz
@milopuch: Klasyczne emocjonalne #!$%@?. To nie jest żaden argument za legalnością przerywania ciąży. Jeżeli płód jest człowiekiem od momentu poczęcia, to psychiczny dyskomfort zgwałconej kobiety, bla bla bla bla


@bonald:

Jasne - dlatego mu życzę żeby doświadczył tej zmiany w katoliban - oczywiście że nie jest to żaden argument za legalnością przy obecny rządzie - w pełni się z tobą zgadzam. Również twojej małżonce życzę ciąży z takiej
  • Odpowiedz
Klasyczne emocjonalne #!$%@?. To nie jest żaden argument za legalnością przerywania ciąży. Jeżeli płód jest człowiekiem od momentu poczęcia, to psychiczny dyskomfort zgwałconej kobiety, ani tym bardziej jej męża, nie może być powodem dla którego można dokonać aborcji. Jeżeli ktoś ponad życie ludzkie stawia psychiczny komfort, to dlaczego nie pozwolić na zabicie nielubianego sąsiada albo powodującego u nas problemy psychiczne szefa (trochę inny kalibar, ale co do istoty to samo)? Życia można
  • Odpowiedz
@artpop: Czy ja wiem? Sam przypuszczam że chodzi poniekąd o jakąś skromność która zmienia się co do lat. Kiedyś pokazanie gołej kostki u kobiety było tym samym co dzisiaj odsłonięcie piersi. Tak już jest z tym nakryciem głowy i już, chociaż mogły nałożyć kapelusze bo te chusty to nie bardzo. Nie nałożenie nakrycia głowy przy wizycie u papieża może być potraktowane jako swoisty faux pas.
  • Odpowiedz
@artpop: wygugluj pojęcie "dress code". Gdy idziesz na spotkanie biznesowe to nie zakładasz krótkich gaci, idąc na ślub nie zakładasz trampek, a idąc na spotkanie dyplomatyczne (a ta Dudy u papieża właśnie taka była) ubierasz się zgodnie z protokołem.
@bonald: propsy.
  • Odpowiedz