Wpis z mikrobloga

#prawo
#gorzkiezale
Hej mirasy ponad miesiac temu miałem problem z butami kupionymi u jednego z allegrowiczów, buty oddałem i wystawiłem negatywny komentarz. Dnia dzisiejszego dostaje wezwanie do sądu w tej sprawie :D czego sie mam spodziwac? wprowadzą mnie na sale w kajdanach?
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzieju41: wyczuwam wielki bulwers sklepu po moim negatywnym komentarzu, w dodatku nie chciałem im go ''umorzyć'' po kontakcie z allegro.
Komentarz wystawiłem dlatego, ze czekałem 6 dni na wysyłke( na same nadanie paczki 6 dni!) ale głównie chodziło mi o to, ze lewy but nosił mocne ślady użytkowania i tyle.
Najlepsze teraz: w tym pozwie jest napisane, że to ja źle użytkowałem buty (mając je 10 minut na nogach i
  • Odpowiedz
@czlowiekkmen: po pierwsze musisz odrozniac sprawy cywilne od karnych. Pytanie czy to sprawa cywilna czy karna? Jak dokladnie brzmial twoj komentarz i czego domaga sie sklep? Mozesz wkleic cale pismo ktore otrzymales?
  • Odpowiedz
na dowód tego sklep posiada niezbite dowody: KULKI PO SKRPETKACH W BUCIE


@czlowiekkmen: UUUUUUUUUUUU
OOOOOOOOOOOOO
UUUUUUUUUUUUUU
OOOOOOOOOOOOO
NO TERAS MŁODY TO MASZ #!$%@?.
  • Odpowiedz
@czlowiekkmen: wtf najpierw przyjeli mi reklamacje i chcieli wymienić buty na inny model, facet nawet do mnie dzwonił i tłumaczył się ze wszystkiego, a teraz (po miesiący czy tam dwóch) piszą ze ja je zniszczyłem kulkami ze skarpetek !!! Poważnie śmierdzi mi to logiką różowych pasków #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz