Wpis z mikrobloga

#prawo
#gorzkiezale
Hej mirasy ponad miesiac temu miałem problem z butami kupionymi u jednego z allegrowiczów, buty oddałem i wystawiłem negatywny komentarz. Dnia dzisiejszego dostaje wezwanie do sądu w tej sprawie :D czego sie mam spodziwac? wprowadzą mnie na sale w kajdanach?
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiekkmen: Moje gorzkie żale w meilu do sklepu zaraz po całej akcji 15.09.2015r:

Buty potrzebne mi były na wyjazd 18.09, myślałem, że zamawiając je 28.08 wszystko będzie w porządku, niestety po pierwszym odesłaniu do was obuwia w celu wymiany na mniejszy rozmiar przetrzymaliście je ponad 5 dni w waszym sklepie, twierdząc, że buty wcale jeszcze do was nie dotarły (wg. poczty polskiej paczka była już do odebrana od 5 dni),
czlowiekkmen - @czlowiekkmen: Moje gorzkie żale w meilu do sklepu zaraz po całej akcj...

źródło: comment_XG6bpIhla4GxESxVXR1dO5RDmQa9JiHS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@czlowiekkmen: widzę ładnie na Allegro juz bije na głowę sprzedającym :D
Miałem podobna sytuacje gdzie zamówiłem jakas #!$%@?, po 3 tygodniach paczka przyszła prosto z Chin, towar niezgodny wiec chciałem zwrócić, zero odzewu, po negatywie straszenie sadami za przestój w sprzedaży, gadanie ze firma posiada magazyny w Chinach, paragon sie zagubił a ja zdechnę w sztumie za jakies paragrafy :D
  • Odpowiedz
@czlowiekkmen: no #!$%@? to ci sami... aczkolwiek mi wymienili na inny rozmiar całkiem szybko, a oznak zużycia nie zauważyłem, szkoda tylko ze te czubki z przodu się poodklejały...
  • Odpowiedz
@czlowiekkmen: Mireczku, więc sprawa wygląda tak:
Nie daj się zrobić w #!$%@?, nie odpuszczaj, to są lamusy które żerują na frajestrwie i strachu przed sądami.
Mogą spróbować pozwać Cię o zniesławienie, ale jeśli masz na to dowody na piśmie to jeszcze dostaniesz odszkodowanie. A jeśli skończy się na przedsądowym to idź na komisariat i powiedz, że jest firma/gość ktory wyłudza pieniądze oraz wprowadza konsumentów w błąd. Ale przede wszystkim zgłoś
  • Odpowiedz
@wolololo2: to nie ten komenarz!!!!!!!! momencik!
moj jest ten:
Jeden z butów był uszkodzony/powystawowy (porysowana skóra, zniszczony "język"), sprzedający tłumaczył się, ze nie oglada dokładnie butów przed wysyłką i powinienem się cieszyć bo trafiłem na promocje... zmarnowany czas i pieniądze na przesyłki.
[Odpowiedź z : 05 paź 2015, 09:54 ] Otrzymał Pan nową parę jak każdy klient, skóra była "zarysowana" OD SPODU JĘZYKA, WEWNĄTRZ BUTA! - tego elementu rzeczywiście nie
  • Odpowiedz