Wpis z mikrobloga

#weeklytopedm Wydanie 40: 12.10-8.11.2015
Wszystkich, którzy nie wiedzą o co chodzi odsyłam do tagu #weeklytopedm

Przepraszam za miesiąc przerwy, nigdy nie mam czasu w niedzielę, żeby zrobić listę. W tym wydaniu tylko 13 utworów, ale większość to hity, które zostaną na długo zapamietane.

13. Hardwell feat. Jake Reese - Mad World || #bigroomprogressivehouse
Progresywny bigroom z miłym przesłaniem. Od Hardwella wymaga się więcej, ale może być.

12. Riggi & Piros - Knightlife (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
Prawilna melodia, dużo mocy, utwór, który przysporzył im wielu fanów.

11. Dash Berlin & DubVision ft. Jonny Rose - Yesterday Is Gone || #bigroomprogressivehouse
Kolaboracja, która musiała się udać. Mimo wszystko spodziewałem się utworu, którego zapamiętałbym na lata, a tak nie jest. Mimo wszystko produkcja na wysokim poziomie.

10. Sigala - Sweet Lovin' || #house #tropicalhouse
Kolejny hit od Brytyjczyka. Utrzymane bardziej w klimatach tradycyjnego house, ale także z elementami tropikalnej odmiany tego gatunku.

9. D.O.D - YOU || #fidgethouse #electro #electrohouse
Mocarz od D.O.D. Świetny wg mnie bassline. Utwór z pogranicza electro i fidgetu.

8. Dyro - Like A Boss || #electro #electrohouse
Drop mnie rozłożył na łopatki. Jeden z najlepszych utworów od tego pana w tych klimatach moim skromnym zdaniem.

7. Jay Hardway - Electric Elephants || #bigroomprogressivehouse
Młody Holender szaleje. Motyw, który będzie zapamiętany przez baaaardzo długi czas.

6. Curbi & Bougenvilla - Butterfly Effect || #fidgethouse
Cudowne dziecko edm Curbi. Co oni tutaj wyczarowali to nie mam pytań. Jeden z lepszych fidgetów od czasów, gdy gatunek został spopularyzowany (czyli od tego roku :P)

5. Sander van Doorn & MOTi - Lost || #bigroomprogressivehouse
Produkcja, która wg mnie jeszcze bardziej zmieni bigroom. Te piszczące wstawki na dropie mają ogromny urok. Do tego kobiecy wokal, no to musiał być hit.

4. Shaun Frank & KSHMR - Heaven || #house #futurehouse
Tej produkcji nie mogło tutaj zabraknąć. Bardzo lubię obu producentów, których specyficzne style słychać w tym utworze bardzo wyraźnie. Tak się robi prawdziwe kolaboracje, łącząc znakomicie style.

3. Madison Mars - Theme O || #house
Świetna produkcja, trochę w stylu Don Diablo . Na pewno znajdzie się w mojej liście 100 najlepszych utworów w tym roku.

2. Steve Angello feat. The Presets - Remember (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse
W komentarzu wystarczy napisać Steve Angello , myślę, że to wystarczy ;).

1. Bolier & Natalie Peris - Forever And A Day || #house #deephouse #mirkoelektronika
Mocny kandydat do utworu roku. Od razu w tym miejscu polecę wam remix od LVNDSCAPE , który jest świetną wersją.

To wszystko, zapraszam do słuchania, komentowania i dzielenia się świetną muzyką.
Link do paczki

#edm #muzyka #muzykaelektroniczna
  • 4
6. Curbi & Bougenvilla - Butterfly Effect || #fidgethouse

Cudowne dziecko edm Curbi. Co oni tutaj wyczarowali to nie mam pytań. Jeden z lepszych fidgetów od czasów, gdy gatunek został spopularyzowany (czyli od tego roku :P)


co za chore gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Steve Angello feat. The Presets - Remember (Original Mix) || #bigroomprogressivehouse

W komentarzu wystarczy napisać Steve Angello , myślę, że to wystarczy ;).
Jeden z lepszych fidgetów od czasów, gdy gatunek został spopularyzowany (czyli od tego roku :P)


@Delus: Daj spokój, w klubie w którym pracowałem łojone było fidgetami dobre 5 lat temu, i to sporo twardszymi niz ten Curbi