Wpis z mikrobloga


Turniej CS:GO dla grupy MirkoGamingSquad

NO ELO CS'OWE ŚWIRY. Jest SPRAWENCJA.
Pytanie do was - czy chcielibyście rozegrać turniej CS:GO, bez nagród? Muszę wiedzieć ile osób byłoby chętnych, czy zrobić to teraz bez nagród, czy za x miesięcy z nagrodami ( czyli za dłuuugo bo oddałem 25 euro na rozdajo TS xD) Kiedyś próbowałem, zapisała się połowa, ale było was 3x mniej, więc jest szansa :P
Co do turnieju: 5 vs 5, termin ustalacie sami ze sobą, nie powinno to wam zepsuć planów. Poziom? Dwie grupy, słabsza i lepsza (co do rang) lub jedna, to się ustali.
Mogę tylko napisać, że będzie fajnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłbyś chętny? Zaplusuj wpis #zebroplusy zeby nie bylo bulu. Tak mi będzie najłatwiej zobaczyć ilu was jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkogs #csgo #csgozwykopem

  • 77
  • Odpowiedz
@moreover:

termin ustalacie sami ze sobą

serwery też załatwcie sobie sami, sprawę ewentualnych oszustów też załatwcie sami ze sobą, a jak już wygracie to nagrody też możecie kupić sobie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę sprawy organizacyjne dopięte na ostatni guzik, nic tylko grać.
  • Odpowiedz
@ssjfrytek:

termin ustalacie sami ze sobą


To źle? Jest to celowo zrobione, żeby ludzie mogli ustalić godzinę która każdemu będzie odpowiadać. To my (admini) będą musieli się dostosować do was. Ja mogę ustalić godzinę do które to WY będziecie musieli sie dostosowac, spoko nie ma problemu. Nam to nawet na rękę.

sprawę ewentualnych oszustów też załatwcie sami ze sobą


Nie

a jak już wygracie to nagrody też możecie kupić sobie sami
  • Odpowiedz
@moreover: najlepiej dać przedział 3 dni na rozegranie spotkania, jak drużyna nie da rady to elo.
W ogóle było już over 9000 cs'woych grup na steamie, wszystkie z czasem zostały zapomniane. Tak sam było już milion planowanych turniejów z czego wypalił jeden. Nie ma więc nic dziwnego z tym, że do pomysłów tego typu podchodzę sceptycznie. Dla mnie to zwykły spam. Beką okrutną było jak jakiś moderator grupy spamował mi codziennie
  • Odpowiedz
@ssjfrytek:

Beką okrutną było jak jakiś moderator grupy spamował mi codziennie czy chcę do niej dołączyć i żebym wypełnił jakąś #!$%@?ą ankietę xD


Żaden z nas, wprawdzie widzę że pisałem Ci na PW, ale ja żadnej ankiety nie wysyłałem.

Nie ma więc nic dziwnego z tym, że do pomysłów tego typu podchodzę sceptycznie. Dla mnie to zwykły spam.


Trudno, 500 osób jest w grupie i mi zaufało, wszystko się trzyma do
  • Odpowiedz