Wpis z mikrobloga

#dziendobry mirki. Podążając tradycją wielkich wygrywów internetu postanowiliśmy uwić sobie gniazdko na wykopie i się przedstawić.

Jesteśmy internetowym magazynem poświęconym muzyce oraz sprzętowi audio jak i też #audiofile. Blisko współpracujemy z magazynem High Fidelity, jednym z największych portali o high-endowym sprzęcie muzycznym w Europie. Piszemy o całej muzyce nie zamykając się na żadne gatunki, choć z pewnością łatwo będzie zauważyć że pewne u nas dominują ( ͡° ͜ʖ ͡°). Staramy się również pokrywać wszelkie wydarzenia live, festiwale czy targi muzyczne. Nie pokrywamy oczywiście wszystkiego, gdyż MttP to projekt studencki i każdy tutaj udziela się w swojej działce i na miarę swoich możliwości, ale robimy co w naszej mocy. Nasza strona cały czas się rozwija także będzie coraz piękniejsza. Zaraz przyjdzie czas na najważniejszą część tego wpisu, czyli rytuał, który każda firma-zielonka musi odprawić, ale o tym za chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcieliśmy się zapytać czy mirków interesowałby autorski tag z wybranymi ciekawostkami, artykułami oraz recenzjami sprzętu audio, słuchawek, kolumn, wzmacniaczy, kabli i wszelkich wspaniałości dających później niezapomniane chwile przy odsłuchu. Przy okazji publikowalibyśmy tam artykuły na temat ciekawych płyt, wydarzeń oraz trochę relacji. Nie kieruję pytania do konkretnej grupy bo jak wspominałem - piszemy po trochu o wszystkim. Będzie więc muzyka klasyczna, filmowa, jazz, rock (w wielu odmianach), pop, folk a nawet jakieś rapsy może się uda czasem wcisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chętni niech piszą w komentarzach, jak będzie zainteresowanie stworzymy spamlistę i założymy tag.

No a teraz najważniejsze, czyli #rozdajo #zadarmo. Wśród plusujących ten wpis 11.11 w Święto Niepodległości wylosujemy szczęśliwca który otrzyma coś fajnego mianowicie:

1. Płytę Iron Maiden "From Fear to Eternity. The Best of 1990-2010"

Inne mirki też będą miały szansę, gdyż planujemy rozdać jako nagrody pocieszenia takie oto płyty:

2. Gorefest "Soul Survivor &chapter 13"
3. Lucius "Wildewoman".

Zapraszamy również na naszego Facebooka, na którym obecnie odbywa się drugi #konkurs ! Można zgarnąć kod do pobrania WSZYSTKICH albumów zespołu #queen, także chyba warto ( ͡º ͜ʖ͡º). Dziękujemy za uwagę mirki, mamy nadzieję, że nas zaakceptujecie ʕʔ

#witamsie
musictothepeople - #dziendobry mirki. Podążając tradycją wielkich wygrywów internetu ...

źródło: comment_OWuMXY088fDKGrKmtxkK9n2IwC7Icfpt.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@musictothepeople: Mój stary to fanatyk ultra jakości dźwięku. Pół mieszkania z------e winylami, wzmacniaczami, kablami i głośnikami. Średnio raz w miesiącu przepala się jakiś układ do wzmacniacza, nad którym siedział z lutownicą przez kilka ostatnich tygodni i który "pozwala wydobyć ze sprzętu nieosiągalną dotąd jakość dźwięku, dzięki uzyskaniu szerokiego pasma przenoszenia i dokładnie równego stosunku impedancji obciążenia do impedancji źródła". Dostaje wtedy palpitacji, miota nim w konwulsjach po całej podłodze i musimy z matką wieźć go szybko na pogotowie na wszczyknięcie środków uspokajających. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem z nim na pogotowiu z tego powodu. Tydzień temu zawiozłem go na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak nas tylko zobaczyła to leciała po szczykawkę z podwójną dawką bromazepamu xD
Druga połowa mieszkania z------a Światem Stereo, Hi-end Audio Magazynem, Hi-Fi Maniakiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla "audiofili" i kręci gównoburze z innymi psycholami o to jaki stop srebra jest najodpowiedniejszy dla wtyku przewodu zasilającego itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo w---------ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie w-----ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu "empetrójki majo najlepszy dźwiek". Matka nie nadążała ze ściaganiem flaców. Aha, ma już na forum rangę WIRTUOZ POKRĘTEŁ, za na*anie 10k postów.

Co sobotę budzi ze swoim znajomym mirkiem cały blok o 6 rano, bo testują "możliwości nowego tranzystora".
Przy jedzeniu zawsze p--------i o sprzęcie audio i za każdym razem temat schodzi w końcu na "raka toczącego rynek audio" jakim są te nowe serwisy do streamingu muzyki. ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu d--y kopresujo muzykę, ucinajo wysokie pasma robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie czytać specyfikację techniczną nowego wzmacniacza, żeby
  • Odpowiedz
@skydancer: Nie chcemy rzucać konkretnymi markami w kategoriach "jaki najdroższy". Napiszemy, że co do zasady jako MttP testujemy sprzęty do 2000 złotych, jednakowoż jeżeli interesuje cię konkretny high-end to polecamy odwiedzić High-Fidelity. Wszystkie elementy, które są tam recenzowane były testowane również przez kogoś z naszej redakcji, a są tam na prawdę topowe sprzęty
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: A kto powiedział, że próbujemy? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szanujemy grube wypokowe ryby, my próbujemy zainteresować miłośników muzyki oraz sprzętu audio, jeżeli takowi się znajdą to chętnie będziemy im dostarczac materiału i rozdawać różne fajności raz na czas ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz