Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu najnowszego odcinka Utawarerumono - Itsuwari no Kamen kompletnie się pogubiłem...
Czy ktoś się orientuje w jakim czasie dzieje się akcja drugiego sezonu? Jest to daleko po wydarzeniach z jedynki czy może postacie z jedynki są jakieś inne i żyją po kilka set lat?
I niech ktoś mi przypomni jak się jedynka skończyła w spoilerze.
#anime #utawarerumono #utawarerumonoitsuwarinokamen
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Banri: Masz tu szybkie wyjaśnienie tego co się stało w 1 sezonie, niestety drugiego jeszcze nie zacząłem oglądać, więc nie jestem w stanie się odnieść.
  • Odpowiedz
@mishek: @Krunhy: Spokojnie przejrzałem na YT ostatni odcinek i wszystko jest jasne, nawet dlaczego ta różowa galareta tak a nie inaczej zareagowała na głównego bohatera z dwójki
  • Odpowiedz
@mishek: jak zacząłem oglądać od drugiego to straciłem cokolwiek czy to inna historia? I w ogóle wyjaśni się, czemu ten koleś jako jedyny nie ma cech zwierzęcych?
  • Odpowiedz
@feelbeats: Póki co w dwójce było mało nawiązań, choć nie oglądałem jeszcze 6 epa. Na pewno nie zaszkodzi obejrzeć. Jak na razie dużo nie straciłeś, tylko tyle co 1 easter egg.
  • Odpowiedz
  • 0
@feelbeats: Drugi sezon, może nie mieć narazie wiele wspólnego z pierwszym, ale daje duży pogląd na to co się dzieje poza sceną min. dlaczego właśnie główny bohater nie ma cech zwierzęcych. Większość wyjaśnień pojawia się dopiero na sam koniec.

Ogólnie wczoraj skończyłem oglądać i wdg. mnie warto obejrzeć.
  • Odpowiedz